|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Razočarane gospodinje (nadaljevanka)
26.11.2009 8:52:23   
Arwenko
Jaz jo gledam na ORF oziroma PRO7, izmenično pač. Je bil ta teden zadnji del 6. sezone mislim. Je pa res, da sem nekoliko bolj gledala zadnji dve sezoni, prej pa niti ne. Nisem pa ravno odvisna. Mi je ta druga serija Lipstick Jungle dosti boljša. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Razočarane gospodinje (nadaljevanka)
26.11.2009 9:21:21   
Meggi
 Meni je bila v preteklosti mal zoprna, ker so skoz nek kriminal zraven vpletal. Ni bilo toliko realno. Zadnji deli se mi že zdijo, da najdeš res kake take realne prizore not, žal.user posted image  No, zanimiva mi je bila ona Lenette al kaj je že. Kako je dirkala za otroci, zdaj so že veliki. Na vrsti je fletna Gaby, ki se ji je vloga popolnoma obrnilauser posted image . Se je malo udeblila (filmsko itak), pa otroci zanjouser posted image  fletno madam.

Siver je pa meni ta Mike- zelo simpatičen dečko,... user posted image  A ja še ona kuharica mi je tako kičasto pedantna- se poskusim vsaj mini naužit od nje. Sam bdw- me je pa vsaj mal zmotivirala da sem tud jst 1. šla delat torto,.. user posted image user posted image  Sam nisem imela tako labaratorijsko vse okrog sebe. user posted image

Ma vsaj delno sprejemljivo je za gledat ob pon. druga pa tako nimaš na tv, no.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Razočarane gospodinje (nadaljevanka)
26.11.2009 9:25:09   
ksenjak
Jaz tudi vem, kaj je s tem psihopatom oz. kaj ima za bregom, sem nekje prebrala.

lp

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Razočarane gospodinje (nadaljevanka)
26.11.2009 9:35:40   
witch
Še ena, ki jih rada pogleda user posted image gledam jih pa res od 1. dela 1. sezone user posted image
res je, da sem ene par delov izpustila.. ampak večino pa sem jih gledala. Mi ju ful fajn nadaljevanka. Naj povem da nadaljevank nimam preveč rada. ta pa mi je všeč user posted image

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Razočarane gospodinje (nadaljevanka)
26.11.2009 10:04:16   
@lina
še ena fenica...res od prvega dela prve sezone...jih pa tudi moj mož pogleda, če prej ne zaspi user posted image  jaz sem si tudi že posnela vse dele 5. sezone, pa nisem našla vseh podnapisov (se tudi nisem tako zelo trudila), zdaj pa potrpežljivo čakam ponedeljke user posted image  

in ja, jaz tudi vem, kaj načrtuje Dave, sem prebrala na enem drugem forumu user posted image

Lisička, o tvoji pripadnosti gospodinjam pa razodeva tudi tvoj podpis user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Razočarane gospodinje (nadaljevanka)
26.11.2009 10:34:50   
helloKitty
Gledam na Popu in izmenično 6. sezono na netu zato se dostikrat zgodi da kaj pomešam.

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Razočarane gospodinje (nadaljevanka)
26.11.2009 11:04:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

Jaz bi lahko pogledala, kaj je z njim, ker imam 5. sezono na DVD-ju, ampak se zadržujem. user posted image Mislim pa, je je to brat tistega policista, ki se je ukvarjal z drogo in katerega je Mike pred leti ubil (in bil zato v zaporu). Enkrat je namreč Edijin mož omenil bratove težave z drogami in sem se spomnila na to. In zato sklepam, da se Edijin mož zdaj želi maščevati Miku.


Ne ni res...slo je za eno nesreco....vec prihodnjicuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Razočarane gospodinje (nadaljevanka)
26.11.2009 11:07:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: miapia
Pogledam, ko imamm čas

Jaz sem si pa kar vzela čas, da sem v enem mesecu pogledala 4 sezone. user posted image


Jaz sem 5. sezono pogledala od 4-5 delov na večer, tudi do 2. zjutraj. Kar nisem mogla nehat in za vsakim delom sem si rekla...samo enega še...user posted image user posted image



Poznano ja...samo se en del,pol pa spat...pol pa se enga,pa res...pa se enga..user posted image

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Razočarane gospodinje (nadaljevanka)
26.11.2009 13:20:02   
naja17
Midva jih tud gledava... Aha, midva, moj z mano gleda user posted image ... Pa čist ta nove dele, tko da bom rajš sam brala vaša predvidevanja user posted image , da nam kej zucnla prehitr user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
26.11.2009 14:31:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Razočarane gospodinje (nadaljevanka)
26.11.2009 14:39:40   
naja17

IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: naja17
moj z mano gleda

Moj pa noče. In si tudi ne pusti dopovedati, kaj zamuja. user posted image



Moj pa rad Gaby pogleda user posted image , pa fajn mi je, ko se pokaže kak primer, ki je prisoten pri nama, pa pol razglabljava....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
26.11.2009 14:40:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   [Brisano sporočilo]
26.11.2009 14:42:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Razočarane gospodinje (nadaljevanka)
26.11.2009 14:45:38   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

Jaz bi lahko pogledala, kaj je z njim, ker imam 5. sezono na DVD-ju, ampak se zadržujem. user posted image Mislim pa, je je to brat tistega policista, ki se je ukvarjal z drogo in katerega je Mike pred leti ubil (in bil zato v zaporu). Enkrat je namreč Edijin mož omenil bratove težave z drogami in sem se spomnila na to. In zato sklepam, da se Edijin mož zdaj želi maščevati Miku.


Ne ni res...slo je za eno nesreco....vec prihodnjicuser posted image

Za nesrečo v katero je bil vpleten Mike...več prihodnjičuser posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   [Brisano sporočilo]
26.11.2009 14:50:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Onasiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Razočarane gospodinje (nadaljevanka)
26.11.2009 14:53:57   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

Tišiiinaaa!!! user posted image

japajade...user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Razočarane gospodinje (nadaljevanka)
26.11.2009 14:55:53   
Onasiss
Drugače pa Lisička poiščeš podnapise posebej in če imaš dol snete tudi dele si jih lahko u miru pogledaš, da te ne bo kap od radovednosti.....user posted image user posted image

Sicer pa je zame Lynette carica.....user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   [Brisano sporočilo]
26.11.2009 14:58:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Onasiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Razočarane gospodinje (nadaljevanka)
26.11.2009 15:02:38   
Onasiss
No ni v tem kontekstu ampak trenutno sem čist not padla v the O.C. user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Razočarane gospodinje (nadaljevanka)
26.11.2009 16:25:09   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

Hmmm... na kratko?

Tom je s svojim garažnim bendom končno nastopil v nekem klubu. Psihiater Edijinega moža ga je našel na Wisteria Lane in Edijin mož je v klubu, kjer so nastopili, podtaknil požar in psihiatra s tem ubil. Je pa potem, ob požaru, pomagal reševati ljudi in tako izpadel junak. Gabrielle je tisto bogato babico in njen denar poslala v 3 p.m., Lynette je rešila mamo od sošolca svojega sina (tisto mamo, s katero seksa njen mladoletni sin), ki jo je napadel mož, ko je izvedel, da ga vara z mladoletnikom in da je z njim celo noseča. Bree je imela intervju za neko pomembnejšo revijo in ker hudič serje na kup, je novinarka istočasno izvedela še vse "umazane" podrobnosti (orsonov zapor, pa to, da je Andrew gay itd.).

Je še katera gledala - sem še kaj pomembnega pozabila?


Da je hčerka od Susan prišla s enim taksistom domov, ki je bil 3x ločen. Pa da jo misli ženit, pol pa je mama to vse pokvarila na tej zabavi.

Ups, sem videla da je ena že napisala tole...sorry user posted image


< Sporočilo je popravil botrca -- 26.11.2009 16:27:24 >


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
26.11.2009 16:27:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu botrca)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Razočarane gospodinje (nadaljevanka)
26.11.2009 16:50:43   
kaya2007
gospodinje (in house) je pravzaprav edina stvar, ki jo gledam na TV-ju. vedn mi je bila gaby najbolj všeč (verjetno mi je najbolj podobna user posted image ), pa susan mi je hecna, full me spominja na mojo najboljšo prijateljico.

kaj pa gossip girls, a katera gleda? jaz še nisem, pa nekateri full hvalijo..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Razočarane gospodinje (nadaljevanka)
26.11.2009 17:18:49   
helloKitty
Ja itak Gossip Girl je zakon. Samo pri nas je že konc. Na netu pa je 3. sezona in redno gledamuser posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Razočarane gospodinje (nadaljevanka)
26.11.2009 21:54:16   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

Mislim pa, je je to brat tistega policista, ki se je ukvarjal z drogo in katerega je Mike pred leti ubil (in bil zato v zaporu). Enkrat je namreč Edijin mož omenil bratove težave z drogami in sem se spomnila na to.


čist si u temo brcnila.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Razočarane gospodinje (nadaljevanka)
26.11.2009 22:25:02   
helloKitty
To je povezano tudi s tem zakaj sta šla Mike&Susan narazen.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Koga boste letos obdarovali?
Spark



Otroke (31%)

Moža/ženo in otroke (54%)

Starše (6%)

Prijatelje (3%)

Nikogar (5%)


Število vseh glasov: 329

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!