LARA in alja...pa še neki (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Anonimen -> LARA in alja...pa še neki (18.6.2005 17:33:06)

Zadnjič sta pravili o svojih punčkah in potem smo prišli do možnega zaključka, da imata vnete piše. Je bilo kaj na tem? Me res zanima.




Aljakop -> LARA in alja...pa še neki (18.6.2005 18:35:22)

Ejla!
a veš,kaj je bilo? virozica...piška sicer ni bila hudo vneta, ampak smo dobili LOTRIDERM mazilo za primer,če se poslabša..;) ampak v bistvu je bila neka virozica z izpuščajčki,ki niso bili nalezljivi:bravo:
btw - so že izginili.
Sicer pa smo imeli z vneto ritko že fulkrat probleme:( tako da imamo doma praktično celo lekarno: hipermangan, ribjo mast, praško pasto, cinkovo olje, lotriderm kremo, bepanten, canesten, hladilno mazilo in še eno kremo, ki ne vem kako se kliče..zdaj smo dobri za nekaj časa:)-

lp
alja




Anonimen -> LARA in alja...pa še neki (19.6.2005 13:44:44)

ja moja duša je pa mela hudo vneto pišo z gljivicam. zgleda da je vse skup z vnetjem ušesa na čelu nabasala v toplicah. piša je bla mal uneta, pol je pa dobila še antibiotik za uho, kar je pa zadevo še 100x poslabšalo. tako da sem jo pol vlekla k dohtarju in je dobila canesten proti gljivicam pa še eno žavbo so ji v lekarni zmešal proti vnetju. zdej je stanje že veliikkkooo boljše :bravo: k sreč, ker je bla res boga. je ponoč tulila :((:(( k zverina tko jo je srbel pa pekl vrjtn. pa še v tisti pregreti plenici. :(

no zdej mamo pa nov problem..pa bom odprla novo temo...

lp, lara




Anonimen -> LARA in alja...pa še neki (19.6.2005 14:50:09)

No, evo nekej smo pa le pogruntale :bravo:

Samo da je punčkam boljše, drugič boste pa vedle, če bo jok ponoč, najprej piško prečekirat, ne ;)




Bina01 -> LARA in alja...pa še neki (19.6.2005 16:47:05)

:)-:)-:)-Končno sem poštekala kaj pomeni piša.:bravo::bravo:




Anonimen -> LARA in alja...pa še neki (19.6.2005 20:47:02)

hehe piša, lulika, češplca, žemlca :ups: :) pa še en kup izrazov :) za žensko zunanje splovilo :) kako smo ljudje smešni! :)

lp, lara




Stran: [1]