|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 14:32:02   
zoey
Tejka, veš da so babe, najbl fejst user posted image user posted image . Pa sej se mi zdi, da je blo več podpore kot bevskic, tiste so se itak takoj potuhnile. Pa bz se je it neke principe. Jaz bi sicer rajš, da bevske odprejo novo temo resno o nosečnosti, ampak tud Saro podpiram. Pa itak ne bo mira, ker tiste k bevskajo, itak niso s sabo zadovoljne in bojo pa sem vsaj brat hodile. Nam se bo pa kolcalo user posted image

(odgovor članu TejkaPK)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 14:32:20   
Zvezdici
TejkaPK - hehe dobro si napisala. Sem napisala tudi pri marčevkah. Ubistvu jaz ne vem če bi lahko pisala tako sproščeno kot prej. Pa saj nisem na nobeno jezna, ampak se mi zdi škoda se izpostavljat, pa da pride potem tako kot je zdaj. Škoda. Saj pravim, nisem imela pojma, da jim gre to tolko na živce user posted image .

Pa tam bomo tudi veš da pisale!!
Samo tukaj bodo une tako rečene ''nepotrebne'' zadeve. user posted image

Upam, da ni nobenih zamer user posted image .
Jst se res ne bi rada nobeni zamerla. Pač imam res včasih malo preveč časa in pisarim kt zmešana user posted image .


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 14:32:36   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdici

zoey - mi mamo tudi tebee radiiii user posted imageuser posted image user posted image user posted image user posted image
Bomo probal malo manj citatovuser posted image .
Ubistvu sva se ravno z rožco prejšnji teden o tem pogovarjale, da citat pride prav, da ko pač veliko pišemo, potem že pozabimo ali pa punce ko so pisale/spraševale, kaj smo sploh napisale. Zato potem citati. Da veš kam kaj spada. Da smo manj zgubljene user posted image .



to sem zdaj ravno na oni temi pisala, kakor so pač grozni za videt, se pa nanašajo skoz na eno stvar in pač samo rolaš...ja itak da pri maratonih ti dopi..zdi tud to user posted image  ampak...user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 14:34:20   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdici

Ampak sedaj opažam, ko imamo pa svoj prostor samo za bedarije, jim pa spet ni ušeč user posted image . Kdo bi razumel.

čmrlika - bi ti pomagala na FB, pa žal ne vem katere vse so iz MB-ja user posted image .



sej bi kr vsem marčevkam poslale, če je katera voljna prit, ni samo za mariborčanke...user posted image  pošlji kr vsem marčevkam, če znaš...


joj, jest pa nism včlanjena na FB. Pa znam se tudi ne. user posted image  Veste, sem jest tupa za take zadeve ..... pa ne tega okol govort, da se mi novjo pol učenci rolal user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 14:34:42   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdici

Samo tukaj bodo une tako rečene ''nepotrebne'' zadeve. user posted image


 pa če NI NEPOTREBNIH STVARI ... na čvekanje v pričakovanju...!!!!user posted image  vse je pomembno in  naše...
 
TULIM! ja...zakaj pa imajo pol teme, vsako posebaj...nosečnost, porod,... prehrana,tiste so za specifiko.user posted image user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 14:35:07   
Čmrlika
pa če NI NEPOTREBNIH STVARI ... na čvekanje v pričakovanju...!!!!user posted image  vse je pomembno in  naše...
 
TULIM! ja...zakaj pa imajo pol teme, vsako posebaj...nosečnost, porod,... prehrana,tiste so za specifiko.user posted image user posted image

_____________________________

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 14:36:20   
Čmrlika
Tole je res za user posted image ...mene ne boste vidle res ne...user posted image , ne tu ne tam, dokler ne bo vse tako kot prej...user posted image
grem na druge teme  in forume user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 14:37:58   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdici

Ampak sedaj opažam, ko imamo pa svoj prostor samo za bedarije, jim pa spet ni ušeč user posted image . Kdo bi razumel.

čmrlika - bi ti pomagala na FB, pa žal ne vem katere vse so iz MB-ja user posted image .



sej bi kr vsem marčevkam poslale, če je katera voljna prit, ni samo za mariborčanke...user posted image  pošlji kr vsem marčevkam, če znaš...


joj, jest pa nism včlanjena na FB. Pa znam se tudi ne. user posted image  Veste, sem jest tupa za take zadeve ..... pa ne tega okol govort, da se mi novjo pol učenci rolal user posted image user posted image user posted image

http://www.facebook.com/index.php?lh=3d55532d2b873b0ceeb444cc9c50825f&
daj se spravi tja, jaz te mam rada, te hočem met tam za prjatlco. user posted image ...še največji bedakec bo tole znal...user posted image

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 24.11.2009 14:39:04 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 14:39:06   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Tole je res za user posted image ...mene ne boste vidle res ne...user posted image , ne tu ne tam, dokler ne bo vse tako kot prej...user posted image
grem na druge teme  in forume user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  ah bejšte no user posted image user posted image user posted image user posted image  bom zdej jest novo temo odprla - marčevke - brez dlake na jeziku user posted image user posted image user posted image

Jest mislim čmrlika, da bomo hitr vse nazaj prišle. Sam mislim, da rabmo nekaj dni, da se vse to mal poleže. Sej veš, ohladi, in pol bo tko kt je blo in vse se bomo mele še naprej rade in ptički bodo čivkal, pa sonček nas bo grel. user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 14:40:02   
Zvezdici
čmrlika - sm poslala vabila vsem, ki jih mam tam dodane. user posted image
Samo pomoje niso vse. user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 14:40:51   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdici

čmrlika - sm poslala vabila vsem, ki jih mam tam dodane. user posted image
Samo pomoje niso vse. user posted image

user posted image
hvala, kje sem zaštrikala.?

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 14:44:31   
Rocio
Oj,

no, bom pa še jaz piskrček pristavila, kot ena izmed tistih, ki ne pišejo pogosto... jaz redno berem, če se mi česa ne da prebrat, pač ne preberem ali pa samo preletim. Se zgodi, da je kakšen post morda kdaj spregledan, ampak tako pač je, če v debati deluje več sogovornikov.

In ko smo že pri sogovornikih: forum RR je virtualna skupnost, ki se sproti ustvarja s tem, da v njej sodelujejo različni člani. In če se nekdo javi 1x-2x mesečno (če), vsekakor nima iste "teže" argumenta, kot nekdo drug, ki je na forumu vsakodnevno ali celo večkrat vsak dan. Vedno je možnost odprtja nove teme, če komu ni všeč, kaj se dogaja na aktualni, mislim pa, da nihče nima pravice meni nič tebi nič radziralno vplivati na neko vzpostavljeno skupnost. Punce, ki ste tam pogosteje, se tudi bolje razumete in ste bolj povezane, kar je jasno; je jasno, da se bodo po nekem času pojavile "interne" fore, kolikor pa sem videla, še nobene niste izključile iz debate ali da je niste sprejele pozitivno.

Zdi se mi kavalirsko, da ste se umaknile na drugo temo, pač kaže samo na to, da "imate manire" (kot bi se reklo v starih časih), čeprav ne bi bilo nujno potrebno.



(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 14:45:29   
Zvezdici
čmrlika - Hehe nikjer.
Ubistvu klikni na ta event (koffetkanje) pa potem maš na desni strani čisto zgoraj invite people to come (hm no jaz imam v angleščini, hehe).

< Sporočilo je popravil Zvezdici -- 24.11.2009 14:46:55 >


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 14:50:53   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdici

čmrlika - Hehe nikjer.
Ubistvu klikni na ta event (koffetkanje) pa potem maš na desni strani čisto zgoraj invite people to come (hm no jaz imam v angleščini, hehe).


joj punce, jest vas pa ne najdem. Men sam rožance ponuja, jest jih pa nočem (no sej jih mam tud rada user posted image ), jest bi vas rada.

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 14:53:10   
Zvezdici
rožca - jaz sem ti kar po emailu poslala. Tistega, ki si mi ga dala user posted image .
Vabilo mislim.


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 14:54:08   
Zvezdici
rociouser posted image user posted image  

_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 14:58:22   
7lina7


alo??  .. a tukaj ste?? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


me par uric ni gor pa vas že iščem okrog... user posted image


.... jap...lepo se je zakuhalo...  še vedno vstrajam, da se beseda "čvekanje" ne sliši taaaaaaaaaaaaaaakoooooooooo grozno resno, da bi vsebovala samo vprašanja in odgovore zgolj in le o nosečnosti... 

naj si nabavijo revije o nosečnosti - tam itak VSE piše, pa ne rabijo nobene teme za to..user posted image


_____________________________

Lin@


(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 15:02:34   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdici

rožca - jaz sem ti kar po emailu poslala. Tistega, ki si mi ga dala user posted image .
Vabilo mislim.



zdej sm pogledala, pa ga nism dobla user posted image  Še vedno mi Rožance ponuja - kot da me kej pogrešajo user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 15:05:53   
7lina7
 .. tsko, sestavila posteljico in jo prelakirala! sva ugotovila, da je ta natur barva enaka kot je ostalo pohištvo v spalnici in sva se odločila, da jo kr prelakiram! 
pol pa sem našla še neko peno in blago... pa se zdaj jezim z obrobo.
user posted image

pa mi je še blago ostalo in sem si zašila še -- hmmm... kaj pa vem kako se reče temu.. je iz blaga z žepki, obesi se na stranico posteljice... user posted image

pa mobile sem prerihtala - iz roza je nastal rumen, plastične živalce pa sem zamenjala z plišastimi..



_____________________________

Lin@


(odgovor članu 7lina7)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 15:07:01   
7lina7
 .. božičku pišem za fotoaparat, da poslikam in vam koooooooooooooooooooooončno pokažem kaj sem že ustvarila!!!user posted image

_____________________________

Lin@


(odgovor članu 7lina7)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 15:07:33   
Zvezdici
IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdici

rožca - jaz sem ti kar po emailu poslala. Tistega, ki si mi ga dala user posted image .
Vabilo mislim.



zdej sm pogledala, pa ga nism dobla user posted image  Še vedno mi Rožance ponuja - kot da me kej pogrešajo user posted image


Hmmm.. bom probala še enkrat.
Sem še enkrat poslala.. Upam, da si dobila user posted image .
Samo pomoje bi se morala na FB učlanit. Predvidevam.


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 15:09:19   
Zvezdici
IZVIRNO SPOROČILO: 7lina7

.. božičku pišem za fotoaparat, da poslikam in vam koooooooooooooooooooooončno pokažem kaj sem že ustvarila!!!user posted image


Upam, da te božiček gleda, pa da uresniči to željo user posted image user posted image .


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu 7lina7)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 15:22:59   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdici

IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdici

rožca - jaz sem ti kar po emailu poslala. Tistega, ki si mi ga dala user posted image .
Vabilo mislim.



zdej sm pogledala, pa ga nism dobla user posted image  Še vedno mi Rožance ponuja - kot da me kej pogrešajo user posted image


Hmmm.. bom probala še enkrat.
Sem še enkrat poslala.. Upam, da si dobila user posted image .
Samo pomoje bi se morala na FB učlanit. Predvidevam.



Sm se učlanla. Sam naprej pa več ne znam. Ne znam se pogovarjat .............. nič.

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 15:26:06   
Zvezdici
rožca - upam, da sem te pravo najdla tamuser posted image .
Malo poglej. Mogoče pa sm, haha.


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Klub Marčevk 2010
24.11.2009 16:19:40   
Anonimen
Punce hvala za podporo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No za druge mi pa po domač "dol visi"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zvezdici)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




imena
luncaa

katero ime za fantka???

Žak (17%)

Tadej (20%)

Nejc (35%)

Anej (29%)


Število vseh glasov: 243

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!