Reakcija po cepljenju- NUJNO!!!! (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


melakris -> Reakcija po cepljenju- NUJNO!!!! (23.11.2009 9:46:57)

Pozdravljene!
V četrtek smo cepili našega malčka- drugo cepljenje pri 4,5 mesecih. Po 20 minutah je dobil hudo reakcijo- koprivnico (izpuščaji po obrazu in telesu). Dobila sva kapljice Fenistil in bila napotena na Pediatrično kliniko. Stanje se mu je izboljšalo, vendar le trenutno. Rekli so , naj nadaljujemo s kapljicami ter da bova dobila datum za alergološko testiranje. Čez vikend sem mu dajal kapljice na 8 ur, vendar se mu še vedno pojavljajo izpuščaji, ko se pritisne na kakšen del telesa.

Ali ima kdo podobno izkušnjo? Koliko časa bo še imel izpuščaje? Ali moram biti na kaj pozorna? Kako je kaj z dodajanjem goste hrane- lahko nadaljujem?

Hvala vnaprej za vaše nasvete!





Isabellabina -> RE: Reakcija po cepljenju- NUJNO!!!! (23.11.2009 11:42:04)

IZVIRNO SPOROČILO: melakris

Pozdravljene!
V četrtek smo cepili našega malčka- drugo cepljenje pri 4,5 mesecih. Po 20 minutah je dobil hudo reakcijo- koprivnico (izpuščaji po obrazu in telesu). Dobila sva kapljice Fenistil in bila napotena na Pediatrično kliniko. Stanje se mu je izboljšalo, vendar le trenutno. Rekli so , naj nadaljujemo s kapljicami ter da bova dobila datum za alergološko testiranje. Čez vikend sem mu dajal kapljice na 8 ur, vendar se mu še vedno pojavljajo izpuščaji, ko se pritisne na kakšen del telesa.

Ali ima kdo podobno izkušnjo? Koliko časa bo še imel izpuščaje? Ali moram biti na kaj pozorna? Kako je kaj z dodajanjem goste hrane- lahko nadaljujem?

Hvala vnaprej za vaše nasvete!



Ma ni mi jasno zakaj takšna vptašanja ne postavite takrat v ordinaciji in morate tukaj spraševat.Drugače pa ,če si takrat slučajno pozabila vprašat ,še vedno obstaja telefon in se vpraša tistega zdravnika ,ki je pregledal vašega otroka.Pa brez zamere!




melakris -> RE: Reakcija po cepljenju- NUJNO!!!! (23.11.2009 12:11:28)

Glede na to, da ne vedo, zakaj je do tega prišlo, ti tudi ne vedo povedati kako in kaj.
Zanimalo me je le, če je imel kdo podobno izkušnjo.
Hvala za prijaznost!




Šaki -> RE: Reakcija po cepljenju- NUJNO!!!! (23.11.2009 13:23:18)

ja smotano tolr no[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]
jz bi kar rekla da najbolj da počakata na pregled za alerg.
boš bolj vedela.




tinatona -> RE: Reakcija po cepljenju- NUJNO!!!! (23.11.2009 20:19:16)

Hej!

Jaz bi z uvajanjem počakala, do pregleda pri alergologu oz. bi mu dala od goste hrane samo že prevererjeno hrano. Nove hrane ne bi uvajala.

LP




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (23.11.2009 22:12:09)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]