Nuhalna svetilna s koncestijo (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Ursussss -> Nuhalna svetilna s koncestijo (20.11.2009 10:37:11)

Pozdravljenim,
prosim za pomoč, iščem kje v naši Sloveniji se lahko opravi pregled nuhalna svetilna na napotnico??? Vsi pravijo, da so samoplačniški... A ima kdo kakšne izkušnje s tem???
Hvala hvala hvala.
Pozdrav
Ursussss




Tanja_ -> RE: Nuhalna svetilna s koncestijo (20.11.2009 10:39:54)

Nuhalna je sampolačniška, ker je to presejalni UZ pregled narejen na željo nosečnice.




nizy -> RE: Nuhalna svetilna s koncestijo (20.11.2009 10:51:24)

NS na napotnico delajo samo v Ljubljani , mislim , da v porodnišnici[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image], s tem , da moraš dobiti napotnico od svojega G na osnovi družinskih dignoz npr. invalidnost  itd.,,,




ribica. -> RE: Nuhalna svetilna s koncestijo (20.11.2009 11:19:04)

a ni tako da lahko nuhalno opraviš pri kateremkoli ginekologu, ki to pač izvaja, le da si v primeru, če imaš napotnico, pač oproščen plačila. Meni so vsaj tako rekli. Naslednjo nuhalno, kadarkoli pač že to bo, bom opravila pri isti ginekologinji kot do sedaj, samo z napotnico in pač ne bom plačala.




pupika -> RE: Nuhalna svetilna s koncestijo (20.11.2009 11:32:46)

Jaz sem imela NS leta 2006 na napotnico. Moja G, ki je tudi porodničarka je takrat dajala napotnice za preglede.




Ursussss -> RE: Nuhalna svetilna s koncestijo (20.11.2009 11:51:09)

Hvala, hvala, hvala...
klicem v Lju. Ja, naceloma je samoplacniska, za vse, ki smo starejse od 35 let pa dobimo napotnico... To zdaj imam in se mi zdi "neumano", da bi placevala, ze tako je vseh stroskov prevec...
Javim, kaj uredim.
Pa pa
Ursussss




Poloncka -> RE: Nuhalna svetilna s koncestijo (20.11.2009 12:43:51)

na napotnico lahko nuhalno praviš zagotovo v ljubljanski in postojnski porodnišnici.

l.p.




Ursussss -> RE: Nuhalna svetilna s koncestijo (23.11.2009 9:36:12)

Uspelo, naročena v ljubljanski porodnišnici. Za vse, ki boste rabli pregled nuhalne svetilne na napotnico je tel 01 522 61 10.
Lp
u.




Stran: [1]