bolha.com (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


urška -> bolha.com (19.11.2009 22:50:00)

na bolhi imam nekaj oglasov. in danes se mi nekdo javi (na mejl sem dobila), da ga zanimajo moje stvari in jaz hočem odpisat. kliknem odgovori, napišem vse in pošljem. potem dobim obvestilo, da mejl ni bil dostavljen -
Mail Delivery Subsystem.

sedaj pa ne vem kako naj kontaktiram potencialnega kupca. če kliknem na njeno ime v e mailu mi odpre novo okno (za poslat pošto) ampak ni noter naslovnika., če naredim "odgovori" mi pošto vrne.

a kdo ve če bi se dalo kaj narest?





Maya80 -> RE: bolha.com (20.11.2009 9:07:24)

Oj. Verjetno ima on poln nabiralnik pošte in mu zato ne moreš poslat. Tak je blo pri moji kolegici isto je mogla kaj zbrisat če sem ji hotela kaj poslat ko je imela polno pošte.




poli* -> RE: bolha.com (20.11.2009 9:21:37)

Meni je točno tko napisalo, ko je naslovnik na bolhi po pomoti napisal eno črko več v naslovu... potem je pa iz maila pisal in sem primerjala, pa videla, da je ena črka vrinjena. Ne vem, kako priti do njega.
Možno pa, da ima samo prepoln nabiralnik.




ledenaa -> RE: bolha.com (20.11.2009 10:10:17)

Kot so napisale: poln nabiralnik ali pa ni pravilen mail
Saj ti mora pisat njegovo uporabniško ime v njegovem mailu kajne?




urška -> RE: bolha.com (20.11.2009 19:35:24)

ja njegovo uporabniško ime je napisano v mejlu ki sem ga dobila, ampak če kliknem na tisto ime, mi odpre okno za e- mail poslat, vendar brez prejemnika. če se samo postavim na ime z miško mi napiše ....@bolha.com. ne vem, bom probala še enkrat.
hvala zaenkrat. 




Stran: [1]