|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nova gripa še ni najhujše kar nas
17.11.2009 14:53:25   
ZARA
Too much information. In citiranja.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: nova gripa še ni najhujše kar nas
17.11.2009 15:00:26   
madela
Lukrecija,,vem tisto je bil nek testni material in morda je panika glede tega odveč,so pa res priznali,da se je to zgodilo,no vsaj tako sem prebrala.
Ampak vseeno od nekje izvira vso to govoričenje glede cepiva in vso to strašenje,ki pa se je mene osebno kar lotilo.
Pa ta zadnja izjava,da so opazili pri cepljenjih otrocih,težave z vedenjem in da cepivo kao vpliva na možgane....eh pa še bi lahko naštevala.
V glavnem mene zdaj vodi bolj strah in resnično upam,da se ne bom narobe odločila.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: nova gripa še ni najhujše kar nas
17.11.2009 15:07:11   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: madela
.
Pa ta zadnja izjava,da so opazili pri cepljenjih otrocih,težave z vedenjem in da cepivo kao vpliva na možgane....eh pa še bi lahko naštevala.
V glavnem mene zdaj vodi bolj strah in resnično upam,da se ne bom narobe odločila.


pa sej marsikatero cepivo lahko slabo vpliva na otroke.
Nekateri preveč berete 24 ur, pa razne jane itd... ne verjet vsemu kar preberete, posvetujte se z zdravniki (če jim zaupate in verjamete vse kar vam rečejo)user posted image
Drugače se pa nihče od nas ne bo dal cepit, trg. centrov se bolj kot ne izogibamo (že zaradi dojenčka), novo, staro, levo in desno gripo pa lahko staknem v dvigalu v našem bloku, tak da ...

Aja, vedno ko pridemo domov, si najprej umijemo roke, potem pa še razkužimo.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: nova gripa še ni najhujše kar nas
17.11.2009 15:18:00   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: witch

Glede cepiva za novo gripo pa - v njej so snovi, ki na dolgi rok škodijo človeku in bodo pozročala, da bodo ljudje množično umirali. Kajti načrt je, da se v kratkem času število ljudi zmanjša.


user posted image user posted image user posted image user posted image
a dej nehi ... haloooo user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: nova gripa še ni najhujše kar nas
17.11.2009 15:43:01   
pety78
Saj bi vam povedala, kaj je še hujše, ampak se bojim, da boste paniko zagnale.




















Božiček sploh ne obstaja, eto!


_____________________________



(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: nova gripa še ni najhujše kar nas
17.11.2009 15:45:38   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Saj bi vam povedala, kaj je še hujše, ampak se bojim, da boste paniko zagnale.




















Božiček sploh ne obstaja, eto!



user posted image user posted image Ne me hecat,no user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: nova gripa še ni najhujše kar nas
17.11.2009 15:54:58   
krfjolca
Jaz sem pa že pošteno sita teh teorij zarot. Saj vsak dan kakšna pride na mail. Brezveze. Če bi bilo RES kaj na tem, tega mi 200% ne bi vedeli, ne pa da se množično pošilja naokrog user posted image

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: nova gripa še ni najhujše kar nas
17.11.2009 17:55:02   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

Volga saj ti tud mene nisi razumela dobro.

Tud jaz vsega tega sranja sploh ne prebavljam, ampak tema je bla odprta ravno glede tega, da ni glih gripa ta ki nas lahko uniči, če se tko bolje sliš.

In sam prlimala sem kar sem dobila, sama sploh nisem brala in o tem e berem, uncle google itak vse ve, če kdo kej rabi.

Sama ne delam panike, ker nima smisla, pa mamo tud mi hčerkico ki je dlno v rizični skupini, ampak je ne bom cepla dokler ne bo na trgu zdravilo, ki bo 100% delovalo brez posledic na možgane.

Drgač pa ja, otroka sta cepljena proti vsem otroškim boleznim.



dala si cepiti... pa si kdaj vprašala kaj je v teh cepivih? In kakšni so stranski učinki? In če vsebuje adjuvanse in tiomersal? Ker, če se nisi, potem ne vidim razloga zakaj zdej takšna panika.


Ampak kdo tukaj paničari??? Jaz daleč od tega, ampak nikol v vsem svojem življenju se nisem cepla proti gripi in se ne bom tud zdaj ne. Pa tud otrok ne.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: nova gripa še ni najhujše kar nas
17.11.2009 17:57:19   
KIKI****
Lukrecija in od kod teb vsi ti podatki??
Ene par deset ljudi je že na tv povedalo čisto različna mnenja in čisto različna stališča glede zdravila.

Zakaj naj bi zdaj nekdo verjel tebi???

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: nova gripa še ni najhujše kar nas
17.11.2009 18:36:06   
nincrli
Vsak verjame kar hoče in zato se eni dajo cepit drugi pa ne... Je pa drugač bedno te teme odpirat, ker vedno pride do kregarije user posted image
Naj pač vsaka pove svoje mnenje, vi pa vzemite na znanje kar vam paše ne pa se tolko driblat za bzv.


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: nova gripa še ni najhujše kar nas
17.11.2009 18:43:41   
Anonimen
Pa res vse verjamete kar dobimo po mailu?Jaz niti ne berem več tega,ker če se enkrat res poglobiš v to in začneš vsemu verjet si na koncu lahko zmešan.user posted image

(odgovor članu nincrli)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: nova gripa še ni najhujše kar nas
17.11.2009 19:21:17   
hrchy

IZVIRNO SPOROČILO: madela

Pa ta zadnja izjava,da so opazili pri cepljenjih otrocih,težave z vedenjem in da cepivo kao vpliva na možgane....


Torej, nekdo na konferenci vidi en slide in ga interpretira na TVju po svoje, kot mu najbolj ustreza. Hkrati iz dejstva, ki je predstavljeno na konferenci, povlece neke zakljucke, ki nimajo znanstvene podlage (se sam rece, da samo 'meni, da gre za vpliv cepiva na mozgane')
Prestrasena SLovenija seveda po principu rekla-kazala povzame dejstvo, da je zdravilo smrtno nevarno in bo povzrocilo najmanj hude mozganske poskodbe otrokom...

tu je pa slide, s katerega je bilo vse skupaj prirejeno:
http://image.24ur.com/media/document//60364704.pdf


(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: nova gripa še ni najhujše kar nas
17.11.2009 20:10:15   
mika
madela, jaz sam ko slišim o gripi, TV preklopim, niti teh citiranih članko nisem brala.
In hočeš nočeš sem,tud sama slišala to nabijanje odgovornosti posameznika.

mene skrbi za očeta...on dobi po parih dnevih vročine, ko je že čist ok, vročinske krče...zgleda kot epi napad in če veš kako ta zgleda, pol ti je lahk jasno, kaj vse smo doživeli poleg njegauser posted image ...zaradi je+bene vročine. Ti povem, da smo z mamo in sestro tud v strahu zanj, še on je prestrašen in se izogiba vsakega, ki že čudno-prehlajeno govori.

pred pribl pol leta sem začela dobivat panične napade in sem komaj prišla k sebi...če bi pa vse te info. požirala, pa lahk začnem jest Helex kot bonbone in spet bodo farmacevti pridobiliuser posted image

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: nova gripa še ni najhujše kar nas
17.11.2009 20:27:04   
Tanja55


Ukrajina: pravkar sem govorila s prijateljico, ki je od tam. Ljudje se medijski paniki samo smejijo, tocnih ocen, koliko ljudi je dejansko umrlo NI, ljudje, ki so zboleli so doma in jemljejo antibiotike (konkretno mama moje prijateljice jemlje Bisiptol in zdravila za kašelj, pa utrujena je). To je vse. Nihce od te 4 clanske druzine se ni cepil in se ne bo. Spekulacij pa je v drzavi ogromno, ljudje sumijo, da zaradi blizajocih se volitev v januarju.




(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   [Brisano sporočilo]
17.11.2009 20:48:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu KIKI****)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: nova gripa še ni najhujše kar nas
17.11.2009 21:32:57   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

user posted image user posted image user posted image

Eeeee, pa ti si še živa user posted image

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: nova gripa še ni najhujše kar nas
17.11.2009 21:42:18   
nadya
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55



Ukrajina: pravkar sem govorila s prijateljico, ki je od tam. Ljudje se medijski paniki samo smejijo, tocnih ocen, koliko ljudi je dejansko umrlo NI, ljudje, ki so zboleli so doma in jemljejo antibiotike (konkretno mama moje prijateljice jemlje Bisiptol in zdravila za kašelj, pa utrujena je). To je vse. Nihce od te 4 clanske druzine se ni cepil in se ne bo. Spekulacij pa je v drzavi ogromno, ljudje sumijo, da zaradi blizajocih se volitev v januarju.






user posted image user posted image user posted image

Bi rekla ja, da je kaka politika vmes....

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: nova gripa še ni najhujše kar nas
17.11.2009 21:49:29   
Anonimen
Ja fak no pa dej NEHEJTE S TO GRIPO!!!

Ne morem verjet, koliko stupidnih ljudi... Da vam ni že kaj prej škodilo?!

(odgovor članu nadya)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: nova gripa še ni najhujše kar nas
17.11.2009 21:49:49   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: pety78


OMG....pa ni blo rečeno za to, da bodo kaj zrak škropili...Ja, sem pa gledala ta prispevek na Popu, pa o tem sedaj prvič slišim.
Aja, mogoče sem pa šla vmes na wc....


Očitno smo vsi bili takrat na wc-ju... user posted image user posted image  pa upam, da ne zaradi slabosti....user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: nova gripa še ni najhujše kar nas
17.11.2009 22:09:48   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: madela

Pa naj še tole dodam. Če bi bili doma vsi zdravi se sploh ne bi tako zelo sekirala. In se tudi ne sekiram toliko za nas zdrave,najbolj še za malega.
Kolikor berem o tem cepivu in o vseh grozotah,ki jih pišejo,je tako kot da bi mi kdo rekel,naj se odločim za smrt sedaj zaradi gripe ali pa malo kasneje zaradi cepivauser posted image

Ej,pa sem res panična!!

Te popolnoma razumem, ker sem v popolnoma isti situaciji....

_____________________________

So what....

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: nova gripa še ni najhujše kar nas
17.11.2009 23:27:26   
barika
Poglejte moj avatar in ga vsi paničarji prosim upoštevajte... pa še 1x: don´t panic

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: nova gripa še ni najhujše kar nas
17.11.2009 23:52:25   
Raho
In jaz danes, na tako grd način izvem, da ni božička!?!????

Lahko bi bile malo bolj taktneuser posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: nova gripa še ni najhujše kar nas
18.11.2009 7:50:20   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

In jaz danes, na tako grd način izvem, da ni božička!?!????

Lahko bi bile malo bolj taktneuser posted image



pa saj še dobr, da ga ni - kdo ve, pri kom se potika, preden pride v našo hišo user posted image , nam bi še gripo prinesel. Zihr si nima cajta razkuževat rok user posted image .

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: nova gripa še ni najhujše kar nas
18.11.2009 8:19:49   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: mika

madela, jaz sam ko slišim o gripi, TV preklopim, niti teh citiranih članko nisem brala.
In hočeš nočeš sem,tud sama slišala to nabijanje odgovornosti posameznika.

mene skrbi za očeta...on dobi po parih dnevih vročine, ko je že čist ok, vročinske krče...zgleda kot epi napad in če veš kako ta zgleda, pol ti je lahk jasno, kaj vse smo doživeli poleg njegauser posted image ...zaradi je+bene vročine. Ti povem, da smo z mamo in sestro tud v strahu zanj, še on je prestrašen in se izogiba vsakega, ki že čudno-prehlajeno govori.

pred pribl pol leta sem začela dobivat panične napade in sem komaj prišla k sebi...če bi pa vse te info. požirala, pa lahk začnem jest Helex kot bonbone in spet bodo farmacevti pridobiliuser posted image



Na srečo še tega nisem doživela in upam,da tudi ne bom. Verjamem pa da je vas skrbi in se bojite zanj.
Saj to je v končni fazi vse kar nam ostane-strah in upanje. Je pa res,da pri vsej tej paniki treba malo tudi pazit,da res ne pristaneš na koncu na kakih pomirjevalih,do neke mere pa je ta strah čisto normalen človeški odziv na vse to.
In ne verjamem,da ste vse druge čist flegma,če pa ste pa res svaka vam čast.

In,ena je spraševala,če zaupam zdravnikom. Ja jim zaupam,ampak tudi oni sami niso ravno bogovi v belem in tudi oni so zmotljivi.
Bi pa rada en sam razlog,zakaj in kako naj se prepričam,da so vse te govorice laži in brez premisleka,dam sinu tole cepivo? Jaz ne morem in kakorkoli se bom odločila se bom lahko hudo narobe.

Onasiss,pišeš da si v enaki situaciji,kot jaz. Mi zaupaš kako ste se pa vi odločili? Domnevam,da so tudi vas prestrašili in kolebatemed ja in ne user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: nova gripa še ni najhujše kar nas
18.11.2009 8:21:35   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

In jaz danes, na tako grd način izvem, da ni božička!?!????

Lahko bi bile malo bolj taktneuser posted image



pa saj še dobr, da ga ni - kdo ve, pri kom se potika, preden pride v našo hišo user posted image , nam bi še gripo prinesel. Zihr si nima cajta razkuževat rok user posted image .



Mi smo mu letos mislili namesto kozarčka mleka in piškota nastvit kar razkužilo za roke...tisto dišečo user posted image
Zdaj pa zvem,da ga ni. Eh,tak ti to je.Vsaj en strah manj,da nas kdo ne okuži user posted image



< Sporočilo je popravil madela -- 18.11.2009 8:23:28 >

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?