Lupinica - varovalo (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


misamuk -> Lupinica - varovalo (15.11.2009 15:26:50)

Punce, kdaj ste v lupinici (Maxi Cosi) odstranile tisto varovalo za okoli glavice?
Naša ima sedaj skoraj 6m, itak imam porinjenega ćisto do vrha pa še ji noge ven bingljajo. Glavico drugače drži stabilno 90%, sedi še ne.
Kaj menite, dam lahko ven?




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (15.11.2009 16:17:15)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




marjetica8 -> RE: Lupinica - varovalo (15.11.2009 19:09:34)

pri 4. mescih. Ker je že v redu držal glavico in se ni več dobro počutil v lupinici s tistim varovalom.




kitka1 -> RE: Lupinica - varovalo (15.11.2009 22:09:18)

Stara je 3 mesece, pa smo zadnjič vrgli ven tisti nastavek. Ji je bilo že precej neudobno, ker jo večinoma zdaj dajemo v lupinico v kombinezončku-vreči, ki ima tudi kapuco in je bilo vse preveč nagužvano. Se mi zdi, da je zdaj bolj zadovoljna.Glavice pa sicer še ne drži. Včasih jo ima malo postrani, ampak je bilo v tistem nastavku zelo podobno.




zmajaz -> RE: Lupinica - varovalo (15.11.2009 22:53:06)

Pri dveh mesecih, ker mu je bila sicer lupinica premajhna. Je pa pri naši (MaxiCosi) lupinici tako, da je tisto varovalo za glavico drži blazinice, ki spodaj zmanjša globino lupinice, zato z vsem tem res ni mogel več biti v lupinici in smo vse skupaj odstranili. Piše pa v navodilih, da je ta vložek do 5kg se mi zdi.




Anonimen -> RE: Lupinica - varovalo (15.11.2009 23:03:49)

Mi smo imeli ta vložek notri do enega 2. meseca, naprej pa ne, ker je bila rojena novembra in je bila v kombinezonu s kapuco precej sključena notri (glavo je imela ful naprej).

Zmajaz ... pri MC lupinici, se da tista pena spodaj ven iz podloge vzet in tako je lupinica globja, pa je varovalo za glavo še vedno lahko notri.




Stran: [1]