Hojica- da ali ne??? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


ZARA -> Hojica- da ali ne??? (17.6.2005 15:17:13)

Zara je nima in če sem odkrita je sploh ne pogrešam...




Pia73 -> Hojica- da ali ne??? (17.6.2005 20:11:28)

ZARA kar nimaš ne moreš pogrešat,... :)- Res! Naš je brezmejno užival v njej. Shodil sicer pri 13, mesecih, se mu prej ni dalo, pa nima nobenih problemov. Star je skoraj 5 let.




Olivija -> Hojica- da ali ne??? (20.6.2005 12:42:37)

ja zato sva se pa odločila za vmesno variano: spodbujala sva plazenje. Tako, da se je potem pri devetih mesecih in pol začela plaziti in smo potem pač kombiniral vse troje: plazenje, hojico in vodenje za rokice.

Sedem in polmesečni otrok ima pa že kr močno voljo in zna izrazit svoje želje (presenetljivo ne?)in če je bila ona pripravljena stati na nogah in korakati, nevem zakaj bi jo midva držala na vso silo nazaj. Smo šli na sprehod, v vozičku včasih tudi slučajno ni želela sedeti, na vso silo je tišala dol z naročja - ja najbolj da bi jo potem an silo privezala v voziček :zmeden:.

Pa verjemi mi, da smo se tudi na druge načine ukvarjali z njo, sej ni tako da bi jo potem cele dneve imela v hojici. Je znala tudi sedeti pri miru in gledati knjigice in ostale igrače...

Zdaj moram že prav pomislit kako je bilo, ker se mi zdi že vse nekam daleč nazaj...




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]