res me preseneča! (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


eva1 -> res me preseneča! (16.6.2005 22:10:43)

No prejšni teden sem jamrala kako Luka samo joka in joka, sedaj ga pa morem pohvalit že 3,4 dni nič ne joka(trkam), no razen kadar je ful zaspan,pa kr naprej se samo smeji in vriska!
In kar me najbolj preseneča-prej sem ga vedno uspavala z joško, zdej pa ga samo položim v postlo, brez dude, brez prstka in :duda: zaspi brez problemov!!!
Ej v 1 tednu se je za 100% ubrnilo, sploh ne morem vrjet-pa tko sem srečna, pa tok ga mam rada-res je en sonček ta moj Lukec!!!





Naja31 -> res me preseneča! (16.6.2005 22:28:01)

Super! Cestitamo :bravo::bravo::bravo:
Moj Marko je tocno en mesec mlajsi od tvojega Luke, in ko berem tvoja sporocila, si vedno predstavljam kaj nas se caka.
Torej se je upanje za nas :):):)
Je pa tudi moj danes zaspal prvic brez joške, samo ni bilo tako enostavno. Sem mislila, da ga bom samo odložila, zaprla vrata, on bo pa zaspal. Ja, vraga :)-:)-:)-:)-:)-

Lp,Naja





beba76 -> res me preseneča! (16.6.2005 22:37:41)


Se spomnim tvojega "jamranja". Vidiš, da vse hudo mine in pri tebi je to šlo zelo na hitro.:bravo::bravo::bravo: Luka!!

Naš je par dni mlajši od vašega in je tudi ful priden. Joka samo, ko je zaspan ali pa ko pride čas kolik, drugače pa je pravi angelček! Po uro ali več leži na postelji ali v svojem ležalničku in se po svoje pogovarja in igra. Vsak dan nam prinašajo ti naši sončki nekaj novega - novo veselje.





beba76 -> res me preseneča! (16.6.2005 22:37:42)


Se spomnim tvojega "jamranja". Vidiš, da vse hudo mine in pri tebi je to šlo zelo na hitro.:bravo::bravo::bravo: Luka!!

Naš je par dni mlajši od vašega in je tudi ful priden. Joka samo, ko je zaspan ali pa ko pride čas kolik, drugače pa je pravi angelček! Po uro ali več leži na postelji ali v svojem ležalničku in se po svoje pogovarja in igra. Vsak dan nam prinašajo ti naši sončki nekaj novega - novo veselje.





beba76 -> res me preseneča! (16.6.2005 22:38:38)


:ups: Se pardoniram! So mi prsti ušli.





morskadeklica -> res me preseneča! (16.6.2005 23:23:10)

Eva, a sta najina dva :duda: kej v sorodu:zmeden::zmeden::zmeden::zmeden:

Tudi naša je danes 4. dan fuuuuuuuuulllllllllll pridna, joka res samo takrat, ko ji kaj manjka (lačna, zaspana, žejna). Ne morm verjet

lp:muca:




rainbow -> res me preseneča! (17.6.2005 9:49:51)

Pozdrav!

Kak so luštni ti naši :duda:!!

Samo moja Enja pa je danes ponoči na dve uri papala:(
Morda je to poskok v rasti?? V glavnem, mamica je utrujena, upam, da ne bo dosti takih noči; saj zdaj je še ne morem z ničimer drugim uspavat (duda-kaj za vraga je ta stvar-špuk ven)
pa popoldan nikakor da zaspi razen v vozičku, še če gremo kam z avtom, ona budna kuka okoli; imam roke do kolen;

NE bom več jamrala, saj drugače je ok, tak kot vaši!

Punce lepo bodite v senčki nekje, danes je že zdaj pasje vroče

:rozica:




spacey -> res me preseneča! (18.6.2005 14:55:06)

Super eva1! Bravo Luka! :bravo::bravo::bravo:

Ja naš pikec-pukec je pa čisto od muh...kakšen dan je tečko-pečko, kakšen dan pa tako zlat, da sem čist v 9nebesa in enako je ponoči. No, sej bo...




Stran: [1]