pike, pike, pičice.......... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


mala maja -> pike, pike, pičice.......... (16.6.2005 21:47:42)

NAš 4 letnik je pa polen pik, takih vodnih :ups::ups::ups:

Pride zdele k men pa prav "mami tle me pa peče, veš pa ne smem prtiskat pa praskat(jih je nekej že spraskov) ker me še bolj":( Ampak pikic ni po telesu. Sam po rokah.

A je možno da je v kakšno lužo namakal roko:ups:, mogoeč pa je po ribniku šaru:zmeden2::zmeden2:(sem ga poslala da da zlatim ribcam jest):bravo::bravo:

Kaj nej nardim, ne vem če bo jutri tega več a ga nej peljem k zdravniku al kaj nej pustim da se bodo posušile????? a ma kera kašno idejo kaj to sploh je-no sej ne vem men se zdi kot ene alergijske pikice(moj :love: dobi take pike če je preveč na soncu)




piščanc -> pike, pike, pičice.......... (16.6.2005 22:49:20)

norice??




Anonimen -> pike, pike, pičice.......... (16.6.2005 22:50:35)

Če so vodene, so gotovo norice. Čakaj, grem gledat, kje se najprej pojavijo.




Anonimen -> pike, pike, pičice.......... (16.6.2005 22:52:31)

Ne, ni značilno za norice, da se najprej pojavijo n arokah. Tole kopiram iz neta:
Prve kožne spremembe opazimo na glavi (izpuščaj se pojavi tudi v lasišču), po trupu in nazadnje po udih.

Sicer je pa link tale:
http://www.med.over.net/za_bolnike/bolezni_clanki/norice_clanek_1.htm




mala maja -> pike, pike, pičice.......... (16.6.2005 22:56:41)

Sva tud z mojim:love: pomislna na norice, sploh ker je mel čez vikend full visoko vročino(kar je pa za norice značilno) sam te pikice so res sam po rokah , sploh pa je norice že prebolel:ups::ups: čeprav sem slišala da jih lahko tud dvakrat preboli in takrat ma lahko sam kakšno pikico.

Ma če jutr ne bo bolje ga peljem k pediatru pa če me še tolk postran gleda :zmeden2:da ga vozim zaradi par pikic, ampak noric se bojim sploh da jih nebi fasala tamal revček. Joj sam pomislim 3 mesečniku jih pa res ne privioščim.:((:((:((:((




mala maja -> pike, pike, pičice.......... (16.6.2005 22:58:21)

Splišni hvala za link :rozica::rozica::rozica::rozica:




BARBARA R. -> pike, pike, pičice.......... (17.6.2005 7:18:20)

Morda so glivice? Ga je srbelo že predno se je kaj videlo? Se širi naprej? Ko so najbolj vidne ne srbijo več. In ko se sušijo imaš roževinast občutek. Kot, da bi imel oklep in ne kože.

:muca:




Anonimen -> pike, pike, pičice.......... (17.6.2005 11:15:07)

Bidva kar pojdita k zdravniku. Če je bila vročina in sedaj izpuščaji, zna biti povezano.




mala maja -> pike, pike, pičice.......... (17.6.2005 15:45:18)

no da javim stanje

pikice so še sam ni nobenih drugih, pa tud sušit so se začele, pa ne srbijo več... baje pa je to povezan z vročino(soparo vzunej) naše je pa kar naprej premočen




Anonimen -> pike, pike, pičice.......... (17.6.2005 16:34:22)

Ja, ampak čudno, da po rokah. No, samo da se suši in gre na bolje.




Stran: [1]