NUJNO POMOC (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


trnuljcica -> NUJNO POMOC (16.6.2005 21:28:45)

ampak je res nujno!

namrec v pon pop imam ginekologa

dojim

zdaj pa da ne bi hodil moj :love: in najin :duda: z mano in cakal v cakalnici med vsemi tistimi ljudmi si bi prej iztisnila mleko

tukaj pa zakompliciram

kako si naj iztisnem mleko, ce pa dojim enkrat na eno stran enkrat na drugo

kako to ve prakticirate

pa koliko casa iztiskate pa kako na roke ali crpalko (imam aventovo)

hvala hvala hvala hvala :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:




Skabi -> NUJNO POMOC (16.6.2005 21:33:43)

Jaz tamalga vsakič zraven vzamem. Mi ga kar sestra čuva.
Če si boš pa iztisnila mleko, si ga daj iz tiste dojke, ki bo na vrsti, a ne? ALi pa iz obeh, če si ti bo zdelo, da ej mleka premalo.




valči -> NUJNO POMOC (16.6.2005 21:41:54)

Ne vem,če ti bo moj nasvet všeč:zmeden:

Jaz sem pri prvem otroku imela s sabo oba-moža in :duda:,pa mu je dal čaj tačas po potrebi,ne traja tako dolgo...

Drugič pa sem se odpeljala sama in bila do naslednjega hranjenja doma...
Nič komplicirat,PA,PA




Vittel -> NUJNO POMOC (16.6.2005 21:44:04)

Najbolje, da si ga izčrpaš zjutraj, ko ga imaš največ in sicer iz tiste dojke, ki je še ostala polna. Pa še za dojenčka ti ga čez dan ne bo primanjkovalo. Absolutno s črpalko je najhitreje.




BONI* -> NUJNO POMOC (16.6.2005 21:48:27)

Če imaš tako G kot jaz, boš v 5 min itak že ven.

Jaz tudi mislim, da sploh ne rabiš komplicirat iz katere dojke si boš iztisnila ali izčrpala. Najprej dej iz une, ki je na vrsti, če pa ne bo dovolj, pa še iz druge. :duda:ne bo nič manj sit ali nič bolj žejen zaradi tega, če bo mleko pomešano- saj te to matra, a ne:zmeden:

Če pa imaš G zelo daleč od doma in pričakuješ, da te dolgo ne bo nazaj, je pa bolje, da oba svoja moška kar sabo popokaš in :duda: potem podojiš magar v avtu. Tako delamo mi.

Lp, Boni




snorlax -> NUJNO POMOC (16.6.2005 21:52:54)

Nič komplicirat, :duda: s seboj, pa podojit, če bo treba.

Manj kompliciraš, boljš je!

L.p.:)




eva1 -> NUJNO POMOC (16.6.2005 22:01:55)

Ja preden greš ga podoj, pol pa boš pa že v 2-3 urah doma in bo! Vsaj jaz sem tako naredila-moj Luka itak ne zna piti iz flaške, tako da nimam pojma kako bi ga moj sam nahranu:zmeden2:




beba76 -> NUJNO POMOC (16.6.2005 22:25:35)


Pri nas so glede tega ful uvidevni in če poveš, da dojiš, te kar preko vrste vzamejo.:bravo::bravo:

Včasih te v čakalnici kakšna čudno pogleda, pa kaj pol...glavno, da bo :duda: sit in srečen, da je mami hitro nazaj.





Pika10 -> NUJNO POMOC (16.6.2005 23:41:29)

Jaz če kam grem tako mu vedno še prej ponudim dojko da se naje kolikor pač more, sicer pa je čisto povsod z mano, pa ga potem sestre v sprejemni čuvajo. To sem naredila že dvakrat. Enkrat pri dermatulogu in enkrat pri pregledu za izpit za avto.Pa še bolj uvidevni so in te naprej spustijo.




lucky 111 -> NUJNO POMOC (17.6.2005 8:21:46)

Verjetno se lahko dogovoriš, da te vzamejo preko vrste.
Pri nas imajo tudi doječe matere prednost!!!




Stran: [1]