mozoljčki (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


marjetica8 -> mozoljčki (13.11.2009 14:14:44)

Spet rabim en nasvet[sm=smiley1.gif]! Našmu 6mesečniku se je na bradici spustu en mozoljček rdeča pika, v sreini bela - prou mozolj ku v puberteti! In to samo en na bradici. Od začetka so rekli da ma akne, ker se mu pucajo moji hormoni, ma pri 6. mescih pa verjetno to ni več to[sm=zmeden.gif]
A je mela kira tak primer? Kaj nardit?

Hvala za odgovore




Hope2 -> RE: mozoljčki (13.11.2009 14:55:06)

nič, pusti




3Sonček3 -> RE: mozoljčki (13.11.2009 14:57:24)

Mene bi živceralo in bi ga stisnla, sm vem da se to nesme zato bi ga popokala k zdravniku in naj tam zrihtajo kukr je treba da bo zdravo zanga.




Hope2 -> RE: mozoljčki (13.11.2009 15:01:25)

IZVIRNO SPOROČILO: 3Sonček3

Mene bi živceralo in bi ga stisnla, sm vem da se to nesme zato bi ga popokala k zdravniku in naj tam zrihtajo kukr je treba da bo zdravo zanga.


Za en bogi mozolj, bi ga peljala k zdravniku, pa da se še tam kaj naleze hujšega[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




marjetica8 -> RE: mozoljčki (13.11.2009 17:07:56)


IZVIRNO SPOROČILO: 3Sonček3

Mene bi živceralo in bi ga stisnla, sm vem da se to nesme zato bi ga popokala k zdravniku in naj tam zrihtajo kukr je treba da bo zdravo zanga.



JAAAA NO, mene tud živcira da bi ga stisnla[sm=smiley36.gif]!!!!! Sam vem da se to ne sme...zarad tega ga k dohterju ne bom vozila, sem pisala na forum samo zato da se prepričam da je mozolj in ne kej druzga[sm=smiley1.gif]!




Stran: [1]