Golaž (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Bejba -> Golaž (16.6.2005 19:08:23)

Ker sem fullll pridna, sedajle kuham golaž, da ga bomo vzeli s seboj na dopust in bo tako tam manj kuhanja. Zato me zanima ali lahko zmiksam mesek iz golaža in omakco ter malo makarončkov za mojega 8-mesečnega sončka? Aja, golaž je goveji, pa ne vem ali lahko tako majhni že jedo govedino ali raje ne. Za svinjino vem, da ni v redu, za govedino pa nisem čisto prepričana :zmeden2:.

Tenk ju!

A se vam kej sline cedijo, je takooooo dober :smajli, ki se oblizuje:.

LP; Bejba :rozica:




Skabi -> Golaž (16.6.2005 19:20:36)

Mislim, da meso ni problem, bolj so problematične začimbe - kak fejst začinjen golaž že ne bo za :duda:




ZARA -> Golaž (16.6.2005 19:21:04)

Zakaj mu pa ne bi smela zmiksat,zmiksej valjda...
Jst sem Zari prvič dala golaž (omako brez mesa) k je bla stara ene 7 mesecev in ga obožuje...




HuAnita -> Golaž (16.6.2005 19:21:29)

.
.
.
.
.
.
(to so sline)

Ene že pri 5m dajejo govejo juhico, tudi mi bomo počasi začeli. Poskusi.




ZARA -> Golaž (16.6.2005 19:22:25)

Ja sem pozabila napisat,nikoli ga nisem poprala in dodajala vegete,samo sol in začimbe...




Bejba -> Golaž (16.6.2005 19:22:46)

Zara, saj me ne skrbi za omako, ampak za meso. Če lahko dam že govedino tako majhnemu? Drugače bom seveda samo omakco dala. Začinjen pa ni fajn, tako da po moje to ne bo problema.




ZARA -> Golaž (16.6.2005 19:25:12)

Ja ni panike Bejba,daš mu malo meska vmes...Zara je pri 8 mesecih že jedla govedino!




Bejba -> Golaž (16.6.2005 19:29:38)

Tenks :rozica:




asso -> Golaž (17.6.2005 10:11:41)

Jaz sem moji tudi dala, ko sem kuhala golaž malo paštice z omakco. Drugače pa mi je tudi sama zgrabla en košček mesa in ga dala v usta pa tudi "ukriznila", potem pa sem ji vzela iz ust, ker je bil prevelik košček in ji ga dala manjšega, pa ji je bila zadeva prav všeč.

Drugače pa mislim, da lahko meseka narežeš samo na manjše košče, da ga ni potrebno prav zmiksat:zmeden: vsaj tako delamo mi.

Lp asso




Stran: [1]