|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Najemnina ali obrok kredita - višina
13.11.2009 9:33:31   
vrtnica.m
420 € najemnina + ca. 170 € stroški
user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Najemnina ali obrok kredita - višina
13.11.2009 11:47:19   
Nika v službi
Sva lastnika hiše, strošek smo si delili na 3 dele - nekaj midva prišparanega, nekaj moji starši podarili, nekaj njegovi dali z darilno, kar pa je nama zmanjkalo, sva staršem odplačevala 10 let, direktno, na roko, brez obresti.user posted image Zdaj pa smo na svojem in brez kredita, no, imava enega manjšega (krajšega) za obnovo te nepremičnine, obrok je cca. 350€/mesec. Ja, lahko rečem, da sem srečnica.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu vrtnica.m)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Najemnina ali obrok kredita - višina
13.11.2009 11:59:30   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****
Midva imava svoje stanovanje. Kredita za stanovanje nimava, najemnine pa tud ne.

Stanovanje vama verjetno ni padlo z neba user posted image . Je bilo podarjeno, kupljeno, sezidano?


Mož je podedoval.
Stanovanje je bilo golo in sva ga uredila od podnov do vsega ostalega s streho vred sama. Sva dobila velik del, ampak vložla sva pa 15 mio bivših sit, kredita nisva jemala sva pa bl na tenko živela 3 leta.




< Sporočilo je popravil KIKI**** -- 13.11.2009 12:09:21 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Najemnina ali obrok kredita - višina
13.11.2009 12:33:43   
Mateja4
čina je odvisna od lokacije, preostanek pa o tem, o čem je govora (nakup stanovanja, izdelava mansarde ali prizidka ali gradnja/nakup hiše). Se pa strinjam, da je 26.000€ drobiž za 200 m2 veliko streho nad glavo.
IZVIRNO SPOROČILO: Belika

IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

Kakšen je znesek pri vas?

Pri nas je 420€ najemnine.

Je kakšna srečnica, ki nima ne enega, en drugega (tekoči stanovanjski stroški in stroški adaptacij tukaj niso mišljeni)?


Jaz sem ena izmed srečnic, ki nima ne enega ne drugega user posted image


Jaz tudiuser posted image

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Najemnina ali obrok kredita - višina
13.11.2009 13:13:31   
ALWAYS LARA
2 stanovanjski kredita..skupaj cca 700€ na mesec...en še 12 let, en pa 8 let

(odgovor članu Mateja4)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   [Brisano sporočilo]
13.11.2009 14:43:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ALWAYS LARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Najemnina ali obrok kredita - višina
13.11.2009 14:52:32   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška

kredit 400 eur, stanovanje 60m2...****u mamico kak je draga ta primorska...drugje bi bajto 150m2 za tak dnar dobila...


ja sej zato, smo pa mi šli raje kamor smo šli za mali denar pa za 200m kvadratov, bomo pa podedovali od staršev in starih staršev spet stanovanja na obali. da bi pa v eni luknji živela, samo, ker je obala?user posted image me hvala.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   [Brisano sporočilo]
13.11.2009 15:25:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




anke
4pikice

Katero od spodaj naštetih ženskih imen je lepše?

Lana (24%)

Ana (28%)

Ela (16%)

Ema (16%)

Lina (15%)


Število vseh glasov: 435

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!