|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spet malo o moji Lei...
16.6.2005 15:41:05   
Anonimen
Greva v dnevno sobo, se postavi zraven kavča (meter in pol stran od nje sta dve polni škatli igrač). Pogleda po kavču, začne s pestjo tolčt po kavču in pravi "nobene gače ni, nobene gače ni" (nobene igrače ni):)-

Zjutraj se zbudiva in se še malo crkljava (beri=dojiva). In ona veselo vleče, se igra z mojo majico, ko naenkrat na plano pokuka še druga. Se začne naglas smejat ko jo zagleda, kot da ne bi vedla, da imam dve. :zmeden2:
Pa mi pravi: mami dugo pijem dam (mami še iz druge bi pila, daj):)-

Ko jo vprašam katera je moja ljubica, mi reče "tole" in pokaže s prstki na ustnice in mi da poljubčka.:love:

Ko hoče jest lubenico reče "dam lubico":)-

Zdaj se ji zdi smešno, če se nekaj rima.
dedi bedi
babi dabi
lina bina
mami nami

Najbolj fino pa mi je, ko me včeraj pogleda in reče "mami jokam"
Pa ji rečem. Ne, ne jokaš.
Ja, jokam.
Ne, ne jokaš.
Ja, jokam...
In tako 10 minut. :)-

Se je ne da prepričat. (ja, da ne pozabim, ni jokala!)


Zlata je. :love::love::love:




  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Spet malo o moji Lei...
16.6.2005 15:45:28   
cmokec
Kva je dobra. :)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Spet malo o moji Lei...
16.6.2005 15:58:11   
bini
čisti sonček, ni kaj :rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Spet malo o moji Lei...
16.6.2005 16:24:07   
Dadi
otročki so originalčki:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Spet malo o moji Lei...
16.6.2005 19:18:23   
Bejba
Joj, komaj čakam, da tudi naš začne čebljati :love:. Res je faconka tale vaša princeska :bravo:.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Spet malo o moji Lei...
16.6.2005 19:20:12   
leah
Koliko je pa stara,da jo še dojiš?
Drgač pa ja,je cortek,se že po slikicah vidi.Pa še podobni sta si.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Spet malo o moji Lei...
16.6.2005 19:28:10   
ZARA
Ma Alja je ena faca tale tvoja detka...vsakič se nasmejim...
Ej... a jo mislš ti do 1 razreda dojit 8)!!??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Spet malo o moji Lei...
17.6.2005 0:47:31   
ribica.
Našo Vito sem včeraj spravljala spat z mukami, ker se ni dala. Ob pol enajstih! POl sem ji pa rekla, da zdaj pa dost. Da je treba spat, pa da tud vsi fantki in punčke zdaj že spijo...Pa me pogleda in reče:"Ja (kot bi rekla:sure stara)....pa kaj pol."
Da te sezuje!

Pa tako btw, naša frajla šteje do deset.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Spet malo o moji Lei...
17.6.2005 12:08:44   
Anonimen
Leah stara je 20 mesecev. Še čisto na začetku sem si rekla, da bom dojila do 1 leta, potem pa ne več. no, tolk o moji besedi. :ups:

ZARA hvala za vzpodbudo! :)- Ne, upam, da bova nehali zdajle s 1. julijem, ko bo šla z babico za 10 dni sama na morje.

Ribica :)-. Faca. U do deset? :bravo: Kolk je pa stara?

Za ostale pa : itak je vsake obdobje najlepše ampak tolk kot se ji jaz zdaj nasmejim, ne vem če sem se sploh kdaj v življenju, ko take poka. Saj vem, da so vsi enaki ali podobni, boste vidle, ko že misliš, da bolje ne more biti, te presenetijo z vseh koncev in je še boljše! Res so cukrčki.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Spet malo o moji Lei...
17.6.2005 12:46:57   
ribica.
Naša je stara skor tolk kot tvoja Lea oz. mesec več. Septembra bo 2.

Veš kaj je prejle rekla....jaz se ji kr ne morem načudit.

Sem ji dala za gledat albume, ker to ful rada počne. Pol so pa ene slikce mal ven padale, mal pa seveda sama "pomaga". Pa sem se malo ujezila, naj lepo dela (ni ravno najnežnejša). Potem ko je začela nagajaz sem pa pač pospravila. Potem je prišla k meni, se usedla in bila nekaj časa tiho. Nato je rekla: "Mama je huda, ko so slikice ven padale." Jaz sem jo pogledala in ji rekla, da je že ok, da jo imam rada.Pa je nadaljevala:"Mama te 'ma rada, samo moraš ubogat, da ne bo mama žalostna."
Dobesedno tako je rekla. Vsak dan me ful preseneča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Branje knjig na dopustu
Michonne RR

Ali bereš na dopustu knjige?

Da (67%)

Ne (33%)


Število vseh glasov: 12

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!