zimski čevlji (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


lan3 -> zimski čevlji (12.11.2009 12:27:58)

Živjo!
Lahko prosim poveste kje boste/ste kupile otroške zimske čevlje. Iščem podložene, tople čevlje št.21.Ampak ne skibucke, te imamo.
Hvala za vse predloge, nasvete, mnenja.




endrina -> RE: zimski čevlji (12.11.2009 12:38:02)

Mi smo našemu kupli zimske podložene čevljčke - gležnarje v Geoxu, to pa za to, ker ti čevlji dihajo in nogica v njih ne zašvica. Poleg tega ima snemljiv podplat iz notranjosti, da lahko vsaki čas preveriš, če je otroku čevelj še prav, ker daš ta podplat na tla in otrok stopi nanj in točno vidiš koliko ima še prostega prostora. Res da so ti čevlji malo višji cenovni rang, ampak ni mi žal za nobeden njihov čevelj, pa smo jih kupili že nešteto, so praktično gledano neuničljivi. Pa še to je fajn, da imajo modele, ki imajo za zimo takšno višino, da je gleženj not, eni modeli pa so malo višji. Mi smo vedno vzeli gležnarje, pa so čisto ok, malemu nikoli ni prišel sneg not, ko je z njimi laufal po snegu. Aja pa še to - so usnjeni in ne premočijo. Skratka jaz jih lahko samo pohvalim.




darja11 -> RE: zimski čevlji (12.11.2009 12:47:16)

Mi smo kupili cicibana, tudi lani jih je imel in so se super obnesli. Tudi lahko vzameš ven vložek. Smo bli v nedeljo na snegu, so bili seveda mokri, ampak niso prepuščali. Novi modeli cca. 50 EUR, lanski okoli 30 EUR.
Drugače pa sem slučajno zadnjič naletela v Stiffelkonigu v hali A - BTC na snežke Geox - lanski model, znižano na 25 EUR. Mogoče je še kaj ostalo.




K_a_t_i -> RE: zimski čevlji (12.11.2009 13:13:35)

Geox, goretex gležnarji. Cena, da dol padeš (70€), ampak itak bo to zdej gonil do marca. Številke 21 mu definitivno ne bi kupila takih čevljev - vprašanje je namreč, ali bo 21 cifra zdržala do decembra ali do februarja... Pri 26 smo že malo bolj ziher, da mu bo čevelj prav dokler bo aktualen.




ksenija12 -> RE: zimski čevlji (12.11.2009 13:18:20)

Jaz imam za oba gležnarje od Superfit...so edini, v katerih jima nogica ostane topla, preverjeno tudi ne premočijo..kupili smo jih pa v btc-spodaj v hali.




inja2 -> RE: zimski čevlji (12.11.2009 14:15:25)

Kupila sem mu od Geox-a gležnarje




*tajda* -> RE: zimski čevlji (12.11.2009 14:45:30)

Tako kot lani sem mu tudi letos kupila od Superfita čevlje iz goretexa.Ne premočijo in nogica je topla.[sm=smiley1.gif]




Stran: [1]