Kako je s češnjami? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Vittel -> Kako je s češnjami? (16.6.2005 13:42:42)

Ojla!
Povejte mi prosim kako je s češnjami pri uvajanju goste hrane? Nikjer nič ne piše o njih. Pa tako veliko jih je pa tako dobre so.
Uživajte :rozica:




Ajsha -> Kako je s češnjami? (16.6.2005 13:57:45)

Češnje niso ravno primerne za čisto majhne otročičke - se pravi če jim šele uvajaš gosto hrano. Rade napenjajo pa še gristi jih ne morejo. Če je pa otročiček star 10 mesecev ali več pa jih lahko mirne duše je - odsrani mu koščico in veselo v napad!

LP!




Natas@ -> Kako je s češnjami? (16.6.2005 14:31:50)

Naš jih obožuje. Je pa star 8 mesecev.

Lp




Nia30 -> Kako je s češnjami? (16.6.2005 14:36:18)

Jaz sem našemu prvič dala samo eno - sem jo zmiksala zraven ostalega sadja. Drugi dan sem dala tri in ker ni bilo kake reakcije sem mu jih tretji dan dala kako pest (banana, malo jabolka in češnje - vse zmiksano).

Aja, stari bomo pa 7 mesecev.

Lp




Mana -> Kako je s češnjami? (16.6.2005 16:20:16)

Moja še ne je goste hrane, pa sta mi dve pediatrinji rekli, da lahko za okus dam probat malo med prsti stisnjene češnje, ker je menda čisto nevtralna ?????? Vprašala sem tudi patronažno, pa mi je isto potrdila.
Kaj je sedaj res ???
LP




Pika10 -> Kako je s češnjami? (16.6.2005 21:03:53)

Jaz sem jo tut mojmu žabcu stlačila in olupila, ali mu jio pa dam, da jo sesa, pa je star 6 mesecev, samo malo se nakremži.




Vittel -> Kako je s češnjami? (16.6.2005 21:08:04)

Povratna informacija: dopoldne sem mu zmiksala eno pest češenj, jabolko in malo banane. Vse pridno popapal in nobenih problemov. Hvala vsem za odgovore.




Stran: [1]