Vedno huje - krči (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Minki -> Vedno huje - krči (16.6.2005 12:29:33)

Živjo mamice,
imamo že dva meseca in en teden, krči so pa vse hujši. Pazim se, da nič takega ne jem, kar bi povzročalo napenjanje ali vetrove. Problem pa je še v tem, da ko ga začne zvijat mu dam Plantex po žlički, nakar ponori:(:((. Tko mi je hudo, ko mora tako trpet, čajček mu sicer pomaga samo kaj ko je zanj to še dodaten napor. Ful se upira in joče, po flaški ga pa noče pit zato mu ga dajem po žlički. Res zoprno:(. Ima katera kakšen drug nasvet? Ali so se tudi pri vaših dojenčkih krčki tako stopnjevali in potem prenehali? Prosim za odgovore.
HVALA




mehurčica -> Vedno huje - krči (16.6.2005 12:35:11)

David je imel najhujše krčke v 12. in 13. tednu. Takrat bi sicer naj že popuščali, ampak pri njemu pač ni bilo tako. Jih je pa imel potem še občasno do 4. meseca.

Nimam nikakršnega boljšega nasveta, kot to, da bodo enkrat ziher minili.

Lp:miska:




ticko -> Vedno huje - krči (16.6.2005 12:40:30)

živijo!

jst sem mu tudi dajala Plantex, vedno mi ga je rad popil (TUDI po 120 ml), vendar samo iz flaške, katera je imela cucelj iz kavčuka in ne silikona, prav tako je še sedaj, ne mara silikonskih dudic...
Vedno, ko ga je šraufal sem ga odvila, da se je zbrcal, pa masirala sem mu bušija, pa probaj mu pokrčit nogice k trebuščku...
Pa poikusi s sab-simplex kapljicami.
To je to, verjemi, da bo kmalu minilo, pa da pridejo za tem druge težave...:zmeden:

Srečno!!;)




cukrček0 -> Vedno huje - krči (16.6.2005 12:46:39)

Probaj kapljice SAB SIMPLEX, pri nas so se krči občutno zmanjšali.




Anonimen -> Vedno huje - krči (16.6.2005 14:02:14)

Kaj pa če bi mu z bruzgo poskušala dati Plantex? Ampak v polsedečem položaju, da se mu ne bo zaletelo. Ampak raje pa prej res poskusi drugo dudo na steklenički, to bi bilo še najbolje.




Anonimen -> Vedno huje - krči (16.6.2005 14:03:15)

Upam, da si razumela. Z BRIZGO sem mislila napisati. To je plastičen del injekcije.




nita -> Vedno huje - krči (16.6.2005 15:05:30)

Nam je pomagal kuminov sirup.

Upam, da bo čim prej minilo.


L.P. Anita :rozica:




HuAnita -> Vedno huje - krči (16.6.2005 19:14:21)

Masaža z lovorjevim mazilom, s fenom pihati po trebuščku, nošenje po rokah... Nič pa 100% in vedno enako. Bo minilo. Prinčipesa ima še pri 8,5m občasmno krče, seveda so proti tistim začetnim balzam, ampak še vedno jo včasih zbudijo...:(




NIN@ -> Vedno huje - krči (16.6.2005 20:58:52)

Mi smo tudi vse poskusili pa je delovalo sam pravo zdravilo je treba najti. Probaj z kuminin sirupom, vetrovnimi kapljicami, v Avstiji dobiš homeopatske granule- so super preverjeno, pa tudi mazilo in kapljice Windwasser in babynos kapljice.


nekaj od tega bo oblažilo krče 100% ker blaži tudi kolike:bravo:




Stran: [1]