|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   umik maclaren vozičkov
10.11.2009 18:38:09   
Leela
Ne vem, če je že kje bilo, uglavnem lastnice maclaren marel malo pomirkite prstke.

http://www.siol.net/Slovenija/Novice/2009/11/otroski_vozicki.aspx
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: umik maclaren vozičkov
10.11.2009 19:56:34   
abi
user posted image  Jaz sem ga ravno kupila.
Upam da bodo v BC primerno reagirali in zadevo popravili.

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: umik maclaren vozičkov
10.11.2009 20:00:22   
zband
odstranjeno iz prodajeuser posted image user posted image user posted image

da se ne bi kakšni ati poškodovau al pa mami


_____________________________

dnevi sreče
dnevi žalosti
se prepletajo v življenju vseh ljudi

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: umik maclaren vozičkov
10.11.2009 20:02:17   
abi
komentar Baby centra:
Glede na nedavne nesrečne dogodke v zvezi z otroškimi vozički blagovne znamke Maclaren so se v Baby Centru odločili za naslednje ukrepe: "Po posvetu s tržnim inšpektoratom Republike Slovenije smo se odločili, da preventivno in začasno umaknemo iz prodaje vse modele vozičkov proizvajalca Maclaren, dokler ne ugotovimo, da je artikel zares varen. Odločitev Baby Centra o začasnem umiku vozičkov iz prodaje stopi v veljavo takoj. Rezultate ugotovitev bomo posredovali medijem takoj, ko bodo na voljo," je dejal vodja Baby Centra Jure Tomc in dodal: "Vse kupce otroških vozičkov bomo sproti obveščali o poteku dogodkov na naši spletni strani www.babycenter.si. Na omenjenem naslovu bomo objavili nasvete, navodila in opozorila pri uporabi otroških vozičkov Maclaren. Baby Center bo od proizvajalca vozičkov Maclaren zahteval dobavo gumijastih ščitnikov, ki preprečujejo, da bi pri odpiranju in zlaganju vozička prišlo do poškodb. Po vseh naših trgovinah smo poslali informacije za prodajalce in ostale zaposlene glede neljubih dogodkov. Prodajalci so dobili posebna navodila, ki jih bodo posredovali našim kupcem glede varnosti in ravnanja z omenjenimi izdelki, neposredno pa bomo obvestili tudi vse kupce, ki jih imamo v bazi, o začasnem preventivnem umiku izdelka in napotkih, na kaj biti pozoren pri ravnanju z izdelkom.Za Baby Center je varnost otrok brezkompromisno na prvem mestu in kot podjetje bomo storili vse, kar je v naši moči, da bodo izdelki v trgovinah varni.

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: umik maclaren vozičkov
10.11.2009 20:04:04   
mmmc
Tole je pa kar neki...
Pri vsakem vozičku, ki se ga sestavlja, je možnost poškodbe prstkov, če jih otrok vtika vmes.
Mi imamo Maclarna in smo zeeeeeelo zadovoljni. Ga nebi zamenjala za nobenga drugega.
Mi je pa popolnoma jasno, da ko se zlaga voziček, da otrok ne sme imeti prstkov zravn.
Voziček pa nima nekih nožev, da bi kar sekal prste. user posted image
Moje mnenje.

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: umik maclaren vozičkov
10.11.2009 20:15:41   
tintin
se strinjam z mmmc....jaz ga itak zlagam z nogo...

(odgovor članu mmmc)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: umik maclaren vozičkov
10.11.2009 20:22:16   
Leela
mal dvomljivo je napisano:user posted image
poškodbe pa so se pripetile, ko so otroci v zgibe nezloženih vozičkov potisnili prste.
Torej kot da voziček ni zložen. sicer pa kakorkoli ste zadovoljni z vozičkom je vseeno fino vedeti da obstaja možnost poškodbe. To je samo info in ne škuduje.

saj do poškodb koneckoncev pride pri zlaganju kateregakoli vozička, če vtikaš prste tja kamor ni treba

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: umik maclaren vozičkov
10.11.2009 20:59:17   
abi
Tudi mene je zmotilo v zgibe nezloženih vozičkov.
Pri zlaganju je res težko dobiti otrokove prstke zraven. 
Kakorkoli, meni zadeva sploh ni ok. Pa četudi sem zadovoljna z samim vozičkom. Voziček ni poceni in potemtakem ne sme biti nevaren v nobenem primeru.
Varnost naših user posted image  je na prvem mestu !

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: umik maclaren vozičkov
10.11.2009 21:12:45   
mmmc
Takole , tukaj imate prikazano kje lahko pride do stiska prstov pri zlaganju vozička: http://www.dailymail.co.uk/news/worldnews/article-1226583/Pram-maker-Maclaren-recalls-1m-models-after-children-sever-fingers.html
Jaz ga vedno zlagam z nogo in otrok ne more imeti prstov zravn.
Poleg tega pa pri vsakem vozičku, ki ima možnost zlaganja, je točka, kjer lahko pride do ukleščenja prstov. In na teh točkah moramo biti pri vseh vozičkih previdni.
Varno vožnjo... user posted image

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: umik maclaren vozičkov
10.11.2009 21:38:40   
zirafa76
ok. tole pa morem komentirati..
kot prvo..le zakaj je to prislo iz USA......zato, ker je njihov sodni sistem eden najbolj zanimivih na svetu, tam lahko tozis kogarkoli za karkoli in dobis mastne denarce, ce se tako majhna zadeva ni napisana crno na belem..zato, ker se je neki neprevidni mami zgodilo, da je priprla otroku prste in to seveda ni bilo napisano, je tozila in..dobila..to je slo skozi dokler ni firma umaknila vozicke oz.ponudila scitnik za ta podrocja na trg...to je sevd
eda mopzno samo v ZDA..pri nas sodni sistem tega pac ne tolerira..ce najdes muho v burgerju te bodo se obsdolzili zarote, tam je to takoj sodni spor za mastne denarce, psihicne tezave..bla bla..

kot drugo...se enkrat, TIPICNA SLAMPARIJA STARSEV....kako drugace si naj razlozim dejstvo, da so otroci dobili prste v zgibe nezlozenih vozickov, ki so jih nato mame zaprleuser posted image kaj hudica ima otrok delati pri zapiranju ali odpiranju vozicka s prsti tam, kaj delajo starsi, da jih ne odstranijo?

in tretje...imam ta vozicek, ne bi menjala za nic druga, se kaj taksnega nisem izskusila,,,,,poleg tega pa se na vsakem vozicku lahko kaj naredi, zato pa smo starsi tisti, ki upravljamo z vozickom in ne otroci...

aja in se to....samo podjetje je takoj poslalo na trg scitnike, ki ga namestis okoli in pritrdis lepo ..izgleda prav lepo, je iz blaga...zakaj tega ne ponudi recimo Baby Center??


_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: umik maclaren vozičkov
10.11.2009 21:49:05   
Dali*
Joj...mi smo tud pravkar kupili Maclarna...in potem tole...

Mislim ej, moja prijateljica si je na Lemiju resno priškrnila prst in če ne bi bilo moža doma, se sama ne bi mogla rešiti, Ma u glaunem, vse marele majo svoje pomankljivosti.

A mi katera pove, če je že kaj dajala gume dol in jih čistila ali podmazala, ker ena naša guma malce škripa...ma ne škripa...tko štorklja, kot bi šla po tlakovcih.

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: umik maclaren vozičkov
10.11.2009 21:54:00   
kaya2007
mi imamo že 2 leti maclarna, pa še nisem upazila, da bi se lahko kje priščipnila user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: umik maclaren vozičkov
10.11.2009 22:10:34   
abi
Evo, na BC strani je polek obrazložitve navedeno:
V skladu s podanimi informacijami smo pri Baby Centru od proizvajalca vozičkov Maclaren zahtevali dobavo ščitnikov, ki preprečujejo, da bi v primeru neustreznega zlaganja ali odpiranja vozička prišlo do poškodb. Na tak način želimo še povečati varno uporabo vozičkov, saj je za Baby Center varnost otrok brezkompromisno na prvem mestu

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: umik maclaren vozičkov
10.11.2009 22:34:48   
mmmc
IZVIRNO SPOROČILO: zirafa76

ok. tole pa morem komentirati..
kot prvo..le zakaj je to prislo iz USA......zato, ker je njihov sodni sistem eden najbolj zanimivih na svetu, tam lahko tozis kogarkoli za karkoli in dobis mastne denarce, ce se tako majhna zadeva ni napisana crno na belem..zato, ker se je neki neprevidni mami zgodilo, da je priprla otroku prste in to seveda ni bilo napisano, je tozila in..dobila..to je slo skozi dokler ni firma umaknila vozicke oz.ponudila scitnik za ta podrocja na trg...to je sevd
eda mopzno samo v ZDA..pri nas sodni sistem tega pac ne tolerira..ce najdes muho v burgerju te bodo se obsdolzili zarote, tam je to takoj sodni spor za mastne denarce, psihicne tezave..bla bla..

kot drugo...se enkrat, TIPICNA SLAMPARIJA STARSEV....kako drugace si naj razlozim dejstvo, da so otroci dobili prste v zgibe nezlozenih vozickov, ki so jih nato mame zaprleuser posted image kaj hudica ima otrok delati pri zapiranju ali odpiranju vozicka s prsti tam, kaj delajo starsi, da jih ne odstranijo?

in tretje...imam ta vozicek, ne bi menjala za nic druga, se kaj taksnega nisem izskusila,,,,,poleg tega pa se na vsakem vozicku lahko kaj naredi, zato pa smo starsi tisti, ki upravljamo z vozickom in ne otroci...

aja in se to....samo podjetje je takoj poslalo na trg scitnike, ki ga namestis okoli in pritrdis lepo ..izgleda prav lepo, je iz blaga...zakaj tega ne ponudi recimo Baby Center??




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: umik maclaren vozičkov
10.11.2009 23:16:31   
Anonimen
Duš, sam pol bi mogli ustavit prodajo 80% vseh marel, ki imajo še to že malo zastarelo metodo zlaganja, ker se tako ne zlagajo samo te marele. Imamo od BBY eno staro marelo doma in ima identičen način zlaganja kot Maclaren user posted image

(odgovor članu mmmc)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: umik maclaren vozičkov
11.11.2009 8:59:28   
tintin
ja madonca, zdaj sem si pogledala filmček....če pa tukaj lahko priščipneš prste!? Kaj imajo tam za delat prsti? Tudi jaz imam Maclarna (celo 2, enega trikolesnika in eno marelo), z obema sem super duper zadovoljna in kot sem napisala ga vedno zlagam z nogo...pomoje je to edini vozek, pri katerem rabiš eno samo roko, da ga zložiš, ker vse pritiske na gumbe izvršiš z nogo.... Se pa lahko priščipšneš na takšnem mestu prav pri vsakem vozičku - mareli. Skratka, strinjam se z Žirafo76...v ZDA je tako vse možno.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: umik maclaren vozičkov
11.11.2009 9:42:05   
mateyka
mi nimamo takega vozička, tudi mclarena ne, ampak - to mi je pa tok ameriška fora. seveda je pri vsakem zlaganju možnost poškodbe. zato otroka ne sme biti blizu in to je bottom line.
to je tako kot tista z vrečko kikirikijev na letalu. moj frend, ki je letel v ameriko z njihovo družbo, je dobil vrečko kikirikijev na kateri je pisalo, da je ne smeš pojest (vrečke namreč). I mean - how stupid can u get..? user posted image ampak, to je amerika.. če v tem primeru res rabiš varovalo pred lastno šlamparijo ali neumnostjo, potem pa kar - bolje tako kot odrezat konice prstov, pravim jaz user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: umik maclaren vozičkov
11.11.2009 11:08:21   
metka_zone
Pa saj ima naš nov Pliko3 tudi tak sistem,vendar za odpiranje in spodaj pri nogah.A potem bodo njih tudi umaknili?Mislim...user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: umik maclaren vozičkov
11.11.2009 11:29:13   
piko12
Jaz predlagam, da se prepove zložljive vozičke sploh... Pa vsa vrata in vratca povsod, ker se da tud fajn priščipnit, pa pečice in štedilnike, da se ne spečemo, pa ostre stvari, da se ne urežemo...

(odgovor članu metka_zone)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: umik maclaren vozičkov
15.11.2009 21:22:41   
martita
hahaha....

Bom vedela za drugič, ko bom kupovala vozek, da moram vzet kaj drugega....baje so od ostalih firm narejeni tako, da jih lahko otroci kar sami zložijo....

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?