manjka puzzla (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


čaki -> manjka puzzla (10.11.2009 17:49:51)

začeli smo sestavljati puzzle, enkrat pred leti smo jo že, a smo jo pol hitro pospravli, ker so blo otroci še premajhni. zdaj smo pa ugotovili, da ena manjka. kaj storit? je kaka fora za to? slika je pa ful velika, in ne zgleda da manjka neki v zvoniku [sm=smiley19.gif]




Spark -> RE: manjka puzzla (10.11.2009 18:17:11)

Će je enobarven oz. temne barve, pa ga kar naredi.
Meni je enkrat ena manjkala in sem jo pobarvala pa dodala. Je pa bila črna, kar je lažje.




felicia -> RE: manjka puzzla (10.11.2009 18:45:14)

mislim, da lahko naročiš manjkajočo pri izdelovalcu - enkrat mi je nekdo rekel da lahko pozanimaj se pri proizvaajalcu




nu_tella -> RE: manjka puzzla (10.11.2009 20:13:25)

Če so to puzli od Ravensburger ti povem, da lahko edino probaš kupit isto sliko in upaš, da imajo isti razrez kot pri tvoji sliki ker koščkov ne pošiljajo ravno zato, ker imajo različne razreze. Kar je pa malo možnosti, glede na to, da si rekla, da že pred leti kupila. Jaz sem v roku 2 mesecev kupila pa je že bil drugi razrez :((((  Srečno.




Najaa -> RE: manjka puzzla (10.11.2009 20:20:06)

Men se pa to zdi grozno, da kupiš puzzle in kar manjka ena?! Ne vem, mogoče se pa da reklamirat, pa da ti zamenjajo, ker to je blago z napako.




KIKI**** -> RE: manjka puzzla (11.11.2009 8:52:12)

Pismo, nam kr dve manjkajo, in se celo skupaj držijo...

Jaz jo bom dala kr enmu slikarju narisat, samo iz česa izrezat ta košček da bo lepo skupaj pasalo??




Anonimen -> RE: manjka puzzla (11.11.2009 9:49:17)

Pri nas je ravn tako ena manjkala,pa jo je moz izrezal iz skatlje,kjer je slika.Prav nic se ne vidi,da ni original.




Nalini -> RE: manjka puzzla (11.11.2009 11:50:25)

mi smo dali reklamacijo - je od 3000 manjkal 1. kos .... [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]
dobili druge puzle ampak niso enako izrezljane tak ,d a sem jaz manjkajočo kar sama naredile in pobarvala ..... ampak je manjkal tak del, da ni bilo tak komplicirano ....




Stran: [1]