zeleno blato- od česa (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


tejč -> zeleno blato- od česa (16.6.2005 10:24:39)

ob previjanju je imela zelenorumeno blato. od česa bi to bilo. včeraj sem jedla por in pa tudi zeleno papriko. a je možno, da od tega.
kot nalašč je po lenobnem 5 min hranjenju zdajle še ornk bruhnila, ko sem jo dala kupčka podirat. a je kaj narobe, kaj pravite.
stara jr dober mesec.




Minki -> zeleno blato- od česa (16.6.2005 10:27:01)

http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?pogled=1&id=44813&msg=458835&idk=89




tejč -> zeleno blato- od česa (16.6.2005 10:37:39)

O, hvala, sem prebrala. Ma, vse sorte, sej ne moreš vedet, pa res, ravno prej pred kako uro ali dvema je dobila ad3, mogoče pa res od tega...




Erdbeere -> zeleno blato- od česa (16.6.2005 11:01:31)

tejč nisem brala kaj na tistem linku piše...samo zeleno blato je če otročka zvija oz. ima krče....tela Ad3 kapljice pa znajo tud krčke delat...naši sem dala 1 pa je mela take krče da sem jih samo ukinila...pa tud zdravnik je reku kr v vozičnu naj sonček malo nanjo sveti pa jih ni potrebno dajat




srki -> zeleno blato- od česa (16.6.2005 12:51:20)

Moj malček je sicer star že več kot leto, dobrih 13 mesecev. Ko je bil star 2 ali 3 mesece, je tudi on velikokrat kakal zeleno, čeprav ga nisem dojila, tako da nisem bila jaz "kriva" za to. Mogoče to pride od tega, ker se jim ureja črevesna flora. Je pa res, da AD3 kapljice lahko tudi povzročajo kapljice, tako da sem jih jaz v poletnem času kar ukinila, pozimi pa sem jih spet začela dajati, pa tudi krčev ni več imel, ker je bil že starejši in navajen tudi kakšne druge hrane. Drugače pa si ne delat prevelikih skrbi zaradi tega, to ni nič hudega.
Andreja




Ajsha -> zeleno blato- od česa (16.6.2005 14:04:15)

Zelen kakec nima zveze z zrakom ali pa krči. Zelen je zaradi žolča, ki se ni imel priložnosti razgraditi, kerj je šlo blato prehitro skozi črevo. Vsekakor ni zelen zaradi barve živila, ki si ga zaužila ti, saj se rastlinska barvila ne izločajo v mleko - sicer bi imela ti mleko zelene barve. Skratka - nekaj iz tvoje prehrane ali pa kakšna črevesna bakterija je njegovo blato na hitro pognala po črevesu in je v njem ostal zeleni žolč. Nobene panike!!

LP!




tejč -> zeleno blato- od česa (16.6.2005 16:33:31)

Haha, tisto o zelenem mleku! Včasih se počutim tako neumna!

Ampak zakaj potem pravi patronažna, da če ješ borovnice ali rdečo peso, lahko otroček iam temnejše blato?:zmeden:Očitno sem res neumna...

No, hvala za odgovor, samo da ni kaj narobe...




Stran: [1]