|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako pogosto?
15.6.2005 22:12:04   
m_m

Naša :duda: je danes stara sedem tednov. Dojim jo zelo pogosto, na dve uri, pa še to pred previjanjem, malo hoče še po previjanju, pol še kar naprej nekaj stoka (niso krči) in cmoka in se slini, pa dobi še malo. Zraven se nekaj krega in rogovili, tak da ji bradavica nonstop iz ust pada. To traja tut več kot uro, 2-3 pa po dojenju kar hitro zaspi. Ponoči spi od 5 do 7 ur skupaj.

Bojim se, da preveč poje. v enem mesecu se je zredila za 1,3 kg (odpustna teža 3350), zdaj ima pa že okol 5,5 kg. Kak je blo pa pri vaših?

Maja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kako pogosto?
15.6.2005 22:32:45   
frutka_
Podobno, vsaki mesec kila gor! Jaz se sploh nisem sekirala bila sem vesela, da lepo raste in napreduje na teži ter da se uspešno dojiva.

Mislim da te ne rabi skrbeti, ker bi ti v posvetovslnici že omenili.
In glede na to kako ti ponoči spančka si lahko samo vesela, ker nimajo vse mamice takšne sreče.


Uživajta!

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kako pogosto?
15.6.2005 22:41:41   
Pilar
Se strinjam s Frutko. Bodi vesela, pa je.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kako pogosto?
15.6.2005 22:53:11   
m_m

Mogoč sem mal čudn napisala...

Zanima me, če so tut vaši pri dveh mesecih še skos na zizi visel. Ker ko je tega enournega hranjenja konc, pol je že kaj hitro spet novo. Nej bi se pa hranli od 6-8 krat, tak da se navadi na obroke.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kako pogosto?
15.6.2005 23:16:55   
Taj
Hoj,

7 tednov-to je še majceno bitjece:duda:, ki še nima reda in ga nanj težko navadiš. Jaz sem sledila njegovemu ritmu in sedaj pri 6 mesecih smo že spontano na 5 obrokih, pa smo jih prej tudi imeli neskončno veliko...Je že tako, ni se lahko privaditi na ta svet:zmeden: in pri tem ji moramo dati čas. Pomembno je,da je zadovoljen:metulj:, da se lepo razvija in da se ti pri tem dobro počutiš.Vse ostalo, predvsem pa neki predpisani urniki in režimi ne štejejo prav veliko, saj smo vsi različni.

Pozdravček:rozica:!

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kako pogosto?
15.6.2005 23:39:29   
Seven*
6 mesecev je samo na zizi visel.. :)-:)-:)-:)-:)- Potem pa zizo pocasi zamenjal za flasko.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kako pogosto?
15.6.2005 23:45:01   
m_m

Ah sam da nisem edina :)-

Ker sem sprobala dudo za ta vmesna obdobja, pa je začela tako veselo cmokat, da se mi je zasmilla kaj če je pa lačna pa sem ji dala zizo...

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kako pogosto?
16.6.2005 12:53:44   
Ninica
Tudi moja bi ves čas visela na zizi, pa se zraven kregala:zmeden2:. Odpustno težo je imela 3120g, čez en mesec 4890g, pri drugem mescu pa že 6 kil. PApca mi od 2 do 3 ure, včasih še na uro in pol.

Mislim, da ima pač manjše obroke.

Saj bo že boljše

LP

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Neplodnost
Vitaebella

Kaj bi storili, če bi izvedeli, da sta s partnerjem nekompatibilna pri zanositvi, kljub temu, da je z vsakim posebej vse v redu?

Še naprej bi poskušala in se borila (59%)

Šla bi v posvojitev (15%)

Šla bi vsak svojo pot in poskusila z drugim partnerjem (4%)

V življenju so še druge lepe stvari (12%)

Kupila bi si psa (3%)

Nič od naštetega (7%)


Število vseh glasov: 431

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!