|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako jih oblačite v stanovanju
5.11.2009 15:43:23   
Muca83
Sem malo iskala po internetu, pa povsod samo najdem teme kako oz. koliko oblačite malčke za ven. Mene pa zanima koliko jih oblačite notri in koliko stopinj imate.

Se včasih sprašujem če mojo oblačim premalo. Stara je 10 tednov in jo oblačim po načelu "toliko kot sebe". Za vratom je vedno topla ampak rokice ji pa velikokrat mrzle ratajo, pa ne vem zakaj. Nogice ima pa tudi vedno tople, saj ji že od rojstva dajem volnene copatke gor.

Pa še zanima me, če pajacke iz pliša tudi v stanovanju oblačite, ker meni je patronažna rekla, da je pliš bolj za ven primeren, da je za noter pretopel.


_____________________________

Lana, 27.08.2009 (3.460 g, 50 cm, OG 37 cm)
6. mesec: 7.430 g, 67 cm
7. mesec: 8.240 g, 68 cm
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako jih oblačite v stanovanju
5.11.2009 15:58:08   
naomy
Jaz mojega oblačim samo v bodi in žabice. Bombaž, nikoli pliš. Imamo zelo toplo, praktično nikoli manj kot 25 stopinj... Plišaste pajacke ima za ven. Ima tudi velikokrat mrzle rokice, tudi ponoči, ampak je nemogoče, da bi imel pokrite, vedno jih da ven. Drugače za vratom je vedno topel. Star je 12 tednov.

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako jih oblačite v stanovanju
5.11.2009 16:08:09   
Anonimen
muca, jaz jo tudi oblacim isto kot sebe....
ce je za vratom topla in da ne svica je ok.

(odgovor članu naomy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako jih oblačite v stanovanju
5.11.2009 16:20:09   
Katy78
Moj je "zimski" in sem ga kot novorojenčka in tudi zdaj oblačila toliko kot sebe, torej dolge hlače, bolj tople nogavičke, body z dolgimi rokavi. Kot novorojenčku sem mu pa dala povrhu bodyja še eno tanko majčko z dolgimi rokavi, ker je takrat samo ležal in nič migal in ga je verjetno prej zazeblo kot pa mene, ki sem ves čas nekaj šarila po stanovanju. Če je za vratom topla, potem jo ne zebe. Glede mrzlih rokic in nogic - dojenčki še nimajo take prekrvavitve kot potem večji otroci in odrasli, zato imajo pogosto mrzle dlani in stopala, kar pa ne pomeni, da jih zebe. Moj je imel tudi nonstop mrzle rokice, za vratom in na prsnem košu je bil pa vedno topel kot majhen mucek. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako jih oblačite v stanovanju
5.11.2009 16:36:51   
sazi

Stara je 10 tednov in jo oblačim po načelu "toliko kot sebe".


Jaz se načela "oblačiti toliko kot sebe" držim samo v primeru, da je tudi aktivnost enaka, kar pa pri 10 tedenskem otroku malo dvomim. Ko je bila naša mala stara 10 tednov, je imela vsaj dvoje dolge rokave (body + majčko ali pa celo kaj debelejšega), sama sem bila pa včasih tudi v kratkih rokavih, ampak ob "letanju" po stanovanju, kuhanju in pospravljanju.

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako jih oblačite v stanovanju
5.11.2009 17:11:20   
Dudica1
Pri nas je načeloma notr okrog 22 stopinj pa ima body z dolgimi rokavi in hlačke če pa ima kdaj mrzle rokice mu dam še majčko z dolgimi rokavi.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako jih oblačite v stanovanju
5.11.2009 19:53:38   
spela**
Mi imamo v stanovanju okoli 21 stopinj,nasega fanta,ki je star 8 tednov imam pa oblečenega v bodi z kratkimi rokavi čez pa majčko z dolgimi(vse bombaž)spodaj pa žabice in zokenčke.pa ima tudi včasih hladne rokice,ampak nogice in za vratom je pa topel.meni so v porodnišnici rekli da je važno da ima tople nogice.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako jih oblačite v stanovanju
6.11.2009 8:41:36   
aprilčica07
Naša ima mako majčko, bodi z dolgimi rokavi, bombažen, hlačke, in dvojne nogavičke, pa se mi zdi čisto ok. Ne švica in je za vratom prijetno topla. V bajti pa imamo med 22 in 23 stopinjami, ponavadi.

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu spela**)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako jih oblačite v stanovanju
6.11.2009 8:42:03   
aprilčica07
A še to: stara je pa 2 meseca

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?