hropenje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


rainbow -> hropenje (15.6.2005 13:27:21)

Pozdrav!

ok, zdaj ko sem brala o tem bronhitisu, me je pa zaskrbelo, ker Lia že par dni hrope, ko diha, oz, če dam roko na hrbet ali prsa, se sliši hropenje; malo kašlja, pa ne pogosto;

kaj hropenje je vedno znak česa resnega?
sem že mislila klicat zdravnika; ampak iz izkušenj grem tja vedno brezveze, pa še zraven mi kaj dobi;

me pa vseeno skrbi.

Kaj menite ve??:rozica:




snorlax -> hropenje (15.6.2005 13:30:16)

Tudi jaz sem že parkrat mislila, da mu hrope, tako se je slišalo. Bil je pa zamašen nosek, ko sva ga sčistila, je tudi hropeti nehalo.

Če je drugače otrok OK, da se ti ne zdi bolan, ga opazuj par dni, boš videla, kaj bo. Drugače je pa bolje 10x iti zastonj k zdravniku, kot pa da bi bilo kaj narobe in ne bi šla.

L.p.:)




beba76 -> hropenje (15.6.2005 13:38:22)

Tale sicer ne bo na to temo, pa vseen...

A si rodila v MB? Jaz sem bila tam od 19. do 26.3. Mogoče sva se kje srečali. Sem že pokukala, čemaš slučajno kaj v albumu, pa ni nič.




Soncnica -> hropenje (15.6.2005 14:30:55)

Hoj!

Jaz bi pa zdravnika vseeno poklicala in se pogovorila z njim; škodit ne more:zmeden:;, pa še pomirilo te bo

lp




rainbow -> hropenje (15.6.2005 15:32:59)

Hvala punce, jutri v akcijo, če bo hropenje še prisotno;

ja, rodila sem v MB, bila v bolnici od 22.3. do 30.3. ali nekaj takega, v glavnem 8 dni, ker je Enja imela pljučnico in je bila 3 dni na intenzivni.

ne vem, morda sva se srečali; bila sem v sobi 13.




Anonimen -> hropenje (15.6.2005 16:20:56)

Moji se je pri bronhitisu slišalo tudi piskanje pljučk. Če ti to kaj pomaga. Problem pri malih otrocih je, da se ne morejo skašlati in potem se to sliši še bolj grozno. Ko pa imajo poln nos pa itak. Probaj še extra sčistit nosek.

Na kontrolo pa kar pojdi, ker pri moji se ni niti slišalo tako grozno. Je skašljala in sem poklicala zdravnico kako in kaj in je rekla, da naj kar prideve. In sve prišle na srečo pravočasno.

Bojana




Stran: [1]