Druga posvetovalnica (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


spacey -> Druga posvetovalnica (15.6.2005 10:48:23)

Ojla!

Evo pa smo prišli od 2. posvetovalnice... Danes imamo točno 2 meseca in 2 tedna... Težki smo 7 kg, ampak nismo debeluškasti in merimo 64 cm. :ups: :bravo: To pomeni da smo izven zgornje meje, vendar ni nič narobe, ker je 10 dni čez rok in se to prišteje k starosti. Razvija se lepo normalno in vse je ok. :bravo:

Je pa bla ena mamica s sinčkom, ki je star 9 mesecev, pa jst pravim: "Liam, kaj 7 kil si že težek?!" in ona meni reče: "Kaj 7, moj jih ima 9!". Pa jo vprašam, koliko je pa vaš star in ona meni 9 mesecev, pa jst pravim, hja naš jih ima pa 2,5 meseca in je že na sedmici. 8) Pa je skoraj dol s stola padla, ko je to zvedla...pa kr ni mogla verjet in pravi, ma jst bi mu dala najmanj 4 mesece.

No in končno imamo pregled kolkov, saj ga še nismo imeli...v ponedeljek smo naročeni in srčno upam, da je vse ok.

A ste vedele, da sta samo Aptamil in Novalac adaptirana mleka, vsa ostala so poladaptirana? :zmeden:

Lep dan vam želimo...končno je sonček in gremo malo šetkat.

Pa-pa
:kuza:




Anonimen -> Druga posvetovalnica (15.6.2005 10:53:10)

Tibor je imel pri treh mesecih 7 kil in bil dolg 68 cm. 9 kil je imel pa pri pol leta.

Ne, za mleko nisem vedela, niti nisem vedela, da se dnevi čez rok prištevajo k starosti otroka. Meni tega nikoli nihče ni rekel.




ZARA -> Druga posvetovalnica (15.6.2005 10:58:51)

Ja Spliš,skoz kej novega zvemo,ane??
Zara je imela pri 3 mesecih 5740 in 62cm!




spacey -> Druga posvetovalnica (15.6.2005 10:59:47)

No hvala bogu nismo edini izven serije. :)- Koliko pa je bil Tibor težek ob rojtvu?

Ja Liam pridobiva 1 kilo na mesec in če bo šlo tako naprej ne vem kaj bo pri enem letu. Sicer pa vse pravite, da ko bo shodu da bo šlo vse lepo dol, a ne?! :)

To za čez rok nisem niti jst vedela, se mi pa zdi nekako logično.




ZARA -> Druga posvetovalnica (15.6.2005 11:00:48)

Kaj bo??
Pri 1 letu boš imela roke kot Barbapapa :)-...




Anonimen -> Druga posvetovalnica (15.6.2005 11:01:24)

Ja, pri kilaži je res logično, saj tiste dneve čez rok res pridobiva na kilaži. Tibor je imel, ko se je rodil, 4.440 grmov, dolg je bil pa 57 cm.




Anonimen -> Druga posvetovalnica (15.6.2005 11:03:23)

To pridobivanje na kilaži zdaj nima za pozneje nobene veze. Tibor je skozi bil nekako pred ostalimi, kar se tega tiče, pri enem letu so se pa že približno poglihali. Debel pa ni bil nikoli.




eva1 -> Druga posvetovalnica (15.6.2005 11:21:46)

:bravo::bravo::bravo: Liam:bravo::bravo::bravo:

Men je pa zdravnica včeraj rekla, da se gleda glede na to, koliko so se :duda: rodili težki in veliki-moj je bil težek 3500, pa smo padli na 3100(in se kao potem šteje od najnižje teže) in da super napredujemo, k imamo 6 kg, veliki smo pa 62, rodili smo se z 53, kar pa je tut ful ok! Ni pa nič omenjala kdaj sem rodila, pa čeprav je blo 2 tedna prej:zmeden2: -pomoje vsak drugač pove!

No mu ja pa ta grda 8) tok potegnla kožco na lulčku nazaj, da jo je čist natrgala, mali pa tok :(( , da sem ga komi potolažla!! Bogi moj Luka!!!

Spacy, a cepljeni pa niste bili al kaj???

Lp, Eva in Luka




Anonimen -> Druga posvetovalnica (15.6.2005 11:57:54)

Naš ima pri 4. mesecih in pol 7300 g in 65 cm.:)




spacey -> Druga posvetovalnica (15.6.2005 12:03:42)

Eva: Cepljeni bomo naslednji mesec pri treh mesecih...o6.o7. imamo tretjo posvetovalnico. Nam je dr. rekla, da naj ga pripravimo na cepljenje...naj mu govorimo da bo dobil pikico, da bo bolelo, da lahko joka in tako...mislim mi imamo res ful fajn pediatrinjo. 9nebesa :bravo:
Splišni: Uuuuu korenjak pravi, tvoj Tibor... :bravo:

Zara: :)-:)-:)- Se mi kar zdi ja... Sej pravim: Liam pridno pridobiva na teži, jaz pa pridno izgubljam...




rainbow -> Druga posvetovalnica (15.6.2005 12:59:44)

Spacey, pravi as je tvoj Liam!!:bravo:
Tudi naša Enja je med ta večjimi, je imela pri dveh m 6 kg, bomo videli kako bo zdaj konec meseca.

fajn da ti kg gredo dol, meni nič skoraj, res pa je, da fajn jem, ker dojim, sem še vedno kot :sloncek:

uživajte z :duda:




Stran: [1]