Smučarske hlače - ugodna cena? (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


Metuljček Cekinček -> Smučarske hlače - ugodna cena? (2.11.2009 13:35:21)

Danes sem v Nami videla smučarske hlače za mojega štiriletnika. Znamko sem sicer pozabila, videti pa so bile zelo kvalitetne, z naramnicami, podložene, res debele. Cena je bila 20 €.

Nisem se mogla odločiti, če naj jih kupim ali ne. Smučati bo probal na smučkah od prijateljičine punčke in v primeru, da mu bo všeč, mu bomo kupili celotno smučarsko opremo. Tako da smučarske hače potrebujemo samo za sankanje in valjanje po snegu.

Ali je ta cena ugodna? Ali so smučarske hlače cenejše v H&M ali kje drugje?




luan -> RE: Smučarske hlače - ugodna cena? (2.11.2009 13:39:28)

Poglej še v Kiku.Drugače pa je cena kar ugodna.
LP




Metuljček Cekinček -> RE: Smučarske hlače - ugodna cena? (2.11.2009 13:43:13)

V Kiku sem nameravala nabaviti smučarske hlače za celo familijo, ker smo dobili en prospekt s smešno nizkimi cenami smučarskih hlač. Popoldne, ko sem se tam ustavila na poti iz službe, niso imeli več popolnoma nič. Prodajalka je rekla, da jim je že po pol ure zmanjkalo robe.




piko12 -> RE: Smučarske hlače - ugodna cena? (2.11.2009 13:51:24)

BC ima komplet bundo+hlače v akciji za 5oeur, v intersportu so kompleti od 60 eur naprej, tako da se mi zdi ta cena kar fajn. A majo bunde za zraven tud? Od kolk številke naprej pa? Jaz rabim 92 ali 98.




alexjera -> RE: Smučarske hlače - ugodna cena? (2.11.2009 14:00:48)

Jaz sem naši 18 mesečnici dvodelen komplet kupila v H&M za cca, 65 evrov, če se prav spomnim, hlače 25 in bunda 40. Identičen komplet je lani imel prijateljičin sin in je bila zelo zadovoljna. Mislim pa, da je cena zelo primerljiva drugim, razen chiccotu, kjer je komplet 125 evrov, pa klje drugje tudi,




Metuljček Cekinček -> RE: Smučarske hlače - ugodna cena? (2.11.2009 14:12:16)

Hvala za hitre informacije. Bom po službi šla nabavit.

Kompleta ne rabimo, ker imamo že dve bundi - eno novo in eno, ki jo je podedoval po bratrancu. Tako da bunde nisem gledala. Bom pogledala še bunde in sporočim jutri.

Številke se mi zdi, da so od treh let naprej. Barve so temno modre, sive in roza.

Katero številko pa naj kupim visokemu in suhemu štiriletniku? Za 4 leta ali za 5 let? Ker spodnje dele trenirk mu kupujem za 5-letnike, ker so mu drugače prekratke, kavbojke pa nosi tiste posebne modele za suhe dolgine.





piko12 -> RE: Smučarske hlače - ugodna cena? (2.11.2009 14:26:58)

Hlače vzami sabo pa primerjaj dolžino. Moj pri probavanju doživlja živčni zlom, tako da prakticiram ta sistem, da gre manj stvari nazaj...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley2.gif[/image]




ksenjak -> RE: Smučarske hlače - ugodna cena? (3.11.2009 7:58:50)

Jaz sem ravno včeraj v NKD kupila spodnje smučarske hlače oz. hlače za v sneg za sina in hčero. Sem imela srečo in dobila za oba (št. 92 in 110/116). Sem pa vzela črne-univerzalne (drugih niti ni bilo), ker jih lahko fino kombiniram zraven vseh barv bund, ki jih že imam doma. Za ene hlače sem dala 7EUR.
Skratka sem zelo zadovoljna.

lp




jakaracman -> RE: Smučarske hlače - ugodna cena? (3.11.2009 16:24:55)

Jaz moji visoki 4 letnici kupim 116.Aja cena je meni ugodna.




Stran: [1]