imate izkušnje z avtosedeži chipolino ali nania? (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


_srečnica_ -> imate izkušnje z avtosedeži chipolino ali nania? (1.11.2009 20:02:40)

Pozdravljene!

čas je da za mojo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] kupim novi avtosedež. pregledala sem že ogromno. zasledila sem pri babycentru da imajo v akciji sedeže od Nanie ( 0- 18kg) pa me zanima vaše mnenje o njih? sedež za katerega pa se bom verjetno odločila pa je chipolino felice. mi je zelo všeč, ampak ne poznam te znamke in bi rada vedela kaj več o njem ( izkušnje?). avtosedež je možnonaročiti po spletu ali pa se odpeljati na bled, zato je malo težja varianta sprobat sedež pred nakupom. kakšne so vaše izkušnje s sedeži od nanie ali chipolinota?




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (2.11.2009 8:31:41)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




vaney -> RE: imate izkušnje z avtosedeži chipolino ali nania? (2.11.2009 13:46:32)

Cipolinota ne poznam, imamo pa mi v avtu od babice avtosedež nania in je za občasno vožnjo čisto ok. V našem avtu imamo Romerja King Plus, pa nam mali tudi roke skoz ven daje, čeprav je do konca zategnjen. Samo počutje otroka pa je (vsaj pri nas) boljše v Nanii, pa ne vem, zakaj. Romer mi sploh ni več tako zelo všeč, čeprav je veliko bolj varen kot Nania (po testih sodeč).




Stran: [1]