Sojini jogurti in pudingi (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


lucky 111 -> Sojini jogurti in pudingi (14.6.2005 18:31:26)

Čao!

Zanima me, če jih uporabljate in pri katerem mesecu ste jih ponudile svojim sončkom.
Katere pa priporočate, poznam namreč samo "Vitaquell"?

Hvala pa lep večer!!!




Anonimen -> Sojini jogurti in pudingi (14.6.2005 18:52:02)

ne uporabljam. enkrat sem si zase kupila mleko sojino in sem mislna da bom bruhala tko mi je blo zanič :) sem pa ke mam preblisk kupit kak tak izdelek, pa me moj :love: vedno preč odvleče :)

lp, lara




Anonimen -> Sojini jogurti in pudingi (14.6.2005 19:06:55)

Čisto, ampak, čisto isto kot Lara...ne moreš verjet 8)




babylove -> Sojini jogurti in pudingi (14.6.2005 20:16:32)

Nekje sem prebrala, da je soja alergen. Vem pa ne, če je res.




cukrmali -> Sojini jogurti in pudingi (14.6.2005 20:48:48)

jaz sem mu pa delala s sojinim mlekom (SOM v prahu od milupe) rizevo kasico, ker sva bila na brezmlecni dieti. je ful rad pojedel, meni je bila pa tudi bolj okusna kot s pregominom. sojin jogurt sva prvic probala vceraj (9,5 mesecev), prej mi pac ni prislo na misel, da bi ga kupila, pa mi je predlagala ena kolegica. od firme granoVita (DM, mercator...), je bilo njami, celega popapal za popoldansko malico. sicer pa nima nic skupnega z navadnim jogurtom, ne po izgledu, ne po okusu. meni je bil tudi vsec in tudi mojemu dragemu, bomo se jedli.
ja, obstaja tudi alergija na sojo, ravno tako, kot na mlecne izdelke, jajca, piscanca, svinjino... vso beljakovinsko hrano - brez nje pa ne moremo prezivet.
meni se zdi fino za vcasih, da ne pretiravam z mlecnimi izdelki




Anonimen -> Sojini jogurti in pudingi (14.6.2005 21:15:51)

Men je pa ena rekla,da je sojino mleko takoj za materinim:zmeden2::zmeden2::zmeden2:




Stran: [1]