Za tiste, ki imate centralno na elektriko (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


rina22 -> Za tiste, ki imate centralno na elektriko (29.10.2009 16:49:35)

Da še tukaj vprašam...

Zanima me, kakšne so vaše izkušnje s centralno na elektriko? Koliko plačujete za elektriko, ste zadovoljni,....?

Namreč, sedaj smo v dvosobnem stanovanju in grejemo na termoakumulacijsko peč (imamo 2), in plačujemo mesečno 60 EUR elektrike. Zdaj pa razmišljamo, da bi se selili v dvo in pol sobno stanovanje, tam pa je ogrevanje centralna na elektriko, pa me malo zanimajo vaše izkušnje.




maja1488 -> RE: Za tiste, ki imate centralno na elektriko (29.10.2009 21:27:29)

Mi nimamo centralne ampak v vsaki sobi posebej električni radiator + el. talno gretje v kopalnicah. Hm, kolko gre točno za kurjavo, ti nebi znala povedat, mislim pa, da okoli 200 - 250€. Ogrevamo 200 kvadratov in kombiniramo še malo s kaminom.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (29.10.2009 22:02:53)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




maja1488 -> RE: Za tiste, ki imate centralno na elektriko (30.10.2009 11:43:05)


IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

mi imamo stanovanje v 2 etazah, neki cez 100 kvadratov in imamo centralno na elektriko. ko smo preracunavali, koliko bi dali za nafto, bi bil strosek pribl. enak.



Tudi midva sva to preračunavala, s tem da začetna investicija pri ogrevanju z nafto bistveno višja. No kot pravim, mi nimamo centralne ampak 7 el. radiatorjev in talno in nas je vse skupaj takrat prišlo okoli 1000€, peč za centralno pa bi bla bistveno več, potem pa isti mesečni strošek.




Stran: [1]