Frutek brez sladkorja (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


SaaS -> Frutek brez sladkorja (14.6.2005 15:13:48)

Ve mogoče katera, če obstajajo kakšni Frutki brez dodanega sladkorja. Kateregakoli sem prijela v roke, ima dodan sladkor. Zato raje posežem po Hippovih kašicah, kjer ga ni.
Saj drugače mu kuham, ampak zdaj na morju, bo pa treba malo s kozarčki poštukat.
LP




ZARA -> Frutek brez sladkorja (14.6.2005 15:15:22)

Saas, mislim da še ne obstaja...

lp




Zea -> Frutek brez sladkorja (14.6.2005 15:20:25)

jabolčni in hruškov frutek nimata dodanega sladkorja




ZARA -> Frutek brez sladkorja (14.6.2005 15:25:02)

Ja kako,men je rekla v trgovini,da imajo vsi Frutki dodan sladkor...in pol sploh nisem nikol gledala...
Itak jih Zara ne mara:( ...




Zea -> Frutek brez sladkorja (14.6.2005 15:43:34)

Naša pa razen navadnega jogurta in mlečne instant kašice ne je nič drugega kot jabolčni Frutek! Jaz ji pa kuham in to vse iz domačega vrta... za znoret!




MonikaPon. -> Frutek brez sladkorja (14.6.2005 17:10:31)

Jabolčni Frutek 125 ml, ki je od 4. meseca dalje je brez dodanega sladkorja in brez glutena. Mislim, da tudi hruška.

Jaz drugače kupujem od Hippa breskev ali borovnica-jabolko, ker tudi ta dva nimata dodanega sladkorja in sta brez glutena, in ker sta 190 ml kolikor moja tudi poje. Po 125 ml Frutka se mi zdi še lačna.

p.s. Hipp breskev 190 ml je v akciji v Intersparu in Sparu in sicer je znižan za 50%.




Nia30 -> Frutek brez sladkorja (14.6.2005 18:21:13)

Mi prisegamo na Hipp :)- Fruteki nam niso všeč. Sicer pa sadne Hipp kozarčke kupujemo bolj poredko, uporabljamo zelenjavne oz. mesno-zelenjavne ker sem jaz rekla "zdaj pa dost" :hudicek: , sem kuhala in kuhala in to 2x na dan - 1x za ta mela in 1x za nas, pol si je pa ta mali še zmišljeval in je en dan jedel en dan ne. Zdaj smo pa na kozarčke preštekal in je stvar rešena: mami zadovoljna, mali zadovoljen, vsi zadovoljni ;)

Lp




SaaS -> Frutek brez sladkorja (15.6.2005 9:01:53)

Hvala punce za informacije. Grem poiskat tole jabolko in hruško za pokušino (saj veste, domače domače..). Sem pa ugotovila, da so malemu sadni kozarčki veliko bolj slastni kot zelenjavni.




Stran: [1]