Blato - GH (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Mami26 -> Blato - GH (27.10.2009 7:42:27)

Pozdravljene,

z našim 4,5m malčkom sva dva tedna nazaj začela z uvajanjem GH. najprej sem kupovala hippijeve kašice, sedaj pa občasno naredim kaj doma: sama prekuham jabolko, korenček, krompir.
Včeraj ko sem ga previjala pa sem opazila da je imel v blatu korenček - ne kose saj ga pasiram, ampak popolnoma razločno, kot ga ne bi prebavil.
Kaj mislite, kaj je to, kaj pomeni?




ledenaa -> RE: Blato - GH (27.10.2009 7:55:41)

Čisto normalno




miapia -> RE: Blato - GH (27.10.2009 9:51:57)

Ja, to je čisto normalno. Kar se ne prebavi oz. kar še ne more prebaviti ali če ne prebavi v celoti, potem se izloči. Pri odraslih je čisto enako. Zanimivo je tudi, ko boš poskusila borovnice, gozdne sadeže, bo blato črno in tudi ritka od tega obarvana. Ali pa kakšna čokolada - blato bo nenavadno temno rjavo.




veronikab -> RE: Blato - GH (27.10.2009 10:31:55)

Tudi mi smo še 3 dan po zaužitju korenčka z njim polnili pleničke.[sm=jezicek.gif]




Petka09 -> RE: Blato - GH (27.10.2009 10:47:15)

Ja, to je na začetku normalno. Nekajkrat, ko ima za kosilo korenček, se potem pojavi skoraj ali pa povsem neprebavljen. To pomeni, da želodček še ni začel pravilno prebavljati, hrana nekako "zleti skozi"... Se pa potem hitro to uredi in boš kmalu videla samo še oranžno barvo in verjetno bolj kompaktno blato, ker ga korenček utrjuje. Prebava se mora torej samo navaditi na GH :). Saj je do zdaj prebavljala samo mleko, to pa ni bila tako huda težava za črevca, hehe.




Stran: [1]