nissan micra ali Renault Modus (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


TomTaylor -> nissan micra ali Renault Modus (25.10.2009 8:43:44)

Ne morem se odločit med tema dvema, letnik 2005-2008, cena obeh je tam-tam približno enaka..Vsak po svoje sta mi všeč, le, da ima Modus pomojem kakšen minus več - kolikor imam izkušnje z Renaulti je treba vsake toliko časa kao obvezno menjat določene dele, ki pa so seveda precej dragi. Pa še ful moraš imet srečo, da dobiš takega, ki nima neke serijske napake. Pri micrah, kolikor vem, takih problemov ni. Micra mi je luštna navzven, modus pa bolj znotraj (visoki sedeži, dober pregled, relativno prostoren prtljažnik)...
Kaj me ve priporočate? Modus ali micra?[sm=zmeden.gif]




kaya2007 -> RE: nissan micra ali Renault Modus (25.10.2009 8:49:20)

a samo med tema dvema izbiraš?




TomTaylor -> RE: nissan micra ali Renault Modus (25.10.2009 8:53:09)


IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

a samo med tema dvema izbiraš?


ja, to je ožji izbor med fiat stilo, alfa romeo 147 in clio novi model[sm=smiley36.gif]





thaiss -> RE: nissan micra ali Renault Modus (25.10.2009 9:05:57)

jaz imam micro in sem zelo zadovoljna...moja sestra ima modusa in je tudi zadovoljna, je pa res da so od renaulta rezervni deli dosti dražji
...ti nisem kej dosti v pomoč[sm=zmeden.gif]
najboljše da poskusiš vozit oba, mogoče ti bo kej lažja odločitev




kaya2007 -> RE: nissan micra ali Renault Modus (25.10.2009 11:26:46)

jaz bi od teh clio sport [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] ali pa mogoče alfo..




Anonimen -> RE: nissan micra ali Renault Modus (25.10.2009 14:49:08)

Definitivno modus. Sploh pri dveh majhnih otrocih je tale mali enoprostorec zakon, komot ven, komot noter. Za kakovost se nimas kaj bat, Nemci so ga postavili med prve tri v segmentu malih avtov (zdi se mi, da je celo prvi, samo nisem šur). Sama bi ziher vozila ta avto, ce ne bi bila res ogromno na cesti.




TaRe* -> RE: nissan micra ali Renault Modus (25.10.2009 17:58:14)

Pri nas smo imeli oba v "familiji"
Mi smo meli modusa,njegova sestra pa ima micro.
Moram rečt,da se je meni zdelo,da je modus avtobus proti micri...notranjost.Je zelo prostoren,samo prtljažnik bi lahko bil malo večji...mi smo imeli stolček zadaj,pa moj je zelo velik,tako da je bila zadnja klop vedno pomaknjena v prtljažnik,če pa bi bila lahko bolj naprej,je pa tudi zadaj dovolj placa...upam,da veš kaj sem hotla povedat.
Tko da ..jaz sem definitivno za modusa.
Poleg tega ...nobenih problemov v treh letih in pol samo redni servisi,(Razen sprednja luč),sestra je pa imela že cele štale z micro..no,je pa tud odvisno,na kaj naletiš.




cukr07 -> RE: nissan micra ali Renault Modus (25.10.2009 19:45:10)

Jaz bi se odločila za Modusa, ker ima v primerjavi z Micro veliko več prostora. Čeprav eni pravijo da imajo z Renaulti veliko problemov, moram jaz zaenkrat rečt da sem oz. smo z njimi zadovoljni, saj smo jih imeli že kar nekaj pri hiši in razen rednih servisov nismo imeli nobenih dodatnih stroškov z njimi.




Anonimen -> RE: nissan micra ali Renault Modus (25.10.2009 20:33:32)

Odvisno za kaj rabiš avto ... če ga rabiš za v službo in da sem in tja še koga pelješ, bi jaz definitivno vzela Micro ... če pa rabiš malo več prostora, bi pa vzela kakega drugega Japonca ... kako Almero ali tamalo Corollo ...




NevenkaP -> RE: nissan micra ali Renault Modus (25.10.2009 20:46:27)

Meni tu ni dileme. Modus.




TomTaylor -> RE: nissan micra ali Renault Modus (25.10.2009 20:51:14)


IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

jaz bi od teh clio sport [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] ali pa mogoče alfo..


ja, alfa 147 coupe je vodila, pol sem se pa spomnila, da imam dva otroka[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




luka jan -> RE: nissan micra ali Renault Modus (25.10.2009 21:18:28)


IZVIRNO SPOROČILO: NevenkaP

Meni tu ni dileme. Modus.

Pod tole se tudi jaz podpišem, moj trenutni in verjetno tudi naslednji avto.[sm=bravo.gif]




saraja -> RE: nissan micra ali Renault Modus (26.10.2009 8:59:48)

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: NevenkaP

Meni tu ni dileme. Modus.

Pod tole se tudi jaz podpišem, moj trenutni in verjetno tudi naslednji avto.[sm=bravo.gif]


Se tudi jaz podpišem! Jaz samo čakam, da dobim službo, pa si ga grem takoj kupit!

Lp




Hope2 -> RE: nissan micra ali Renault Modus (26.10.2009 9:09:23)

IZVIRNO SPOROČILO: saraja

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: NevenkaP

Meni tu ni dileme. Modus.

Pod tole se tudi jaz podpišem, moj trenutni in verjetno tudi naslednji avto.[sm=bravo.gif]


Se tudi jaz podpišem! Jaz samo čakam, da dobim službo, pa si ga grem takoj kupit!

Lp


Jaz bi se tudi raje za modusa odločila

A ste na lotu zadeli[sm=smiley36.gif]




TomTaylor -> RE: nissan micra ali Renault Modus (26.10.2009 10:44:15)


IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

A ste na lotu zadeli[sm=smiley36.gif]


žal ne, ker pol bi pa izbirala med VW Tiguan ali pa Opel Insignia [sm=smiley36.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (26.10.2009 14:48:58)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




sky -> RE: nissan micra ali Renault Modus (26.10.2009 17:07:43)

Vozila sem oba, rajši imam Modusa. Vsekakor bo bolj uporaben Modus, če imaš dva otroka. Pa manj "šklopoče", ker je notranjost boljše izolirana. Bolj je mehek za vozit (volan in podvozje). Pa rezervni deli in dodatna oprema za Japonce so bistveno dražji.




Anonimen -> RE: nissan micra ali Renault Modus (26.10.2009 18:39:39)

IZVIRNO SPOROČILO: sky

Vozila sem oba, rajši imam Modusa. Vsekakor bo bolj uporaben Modus, če imaš dva otroka. Pa manj "šklopoče", ker je notranjost boljše izolirana. Bolj je mehek za vozit (volan in podvozje). Pa rezervni deli in dodatna oprema za Japonce so bistveno dražji.


Kater tovornjak [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] pa zdaj vozis?




sky -> RE: nissan micra ali Renault Modus (26.10.2009 19:28:31)

Sedaj imamo Ford Escape (sem že napisala Espace[sm=jezicek.gif]). Luštna, dosti mini zadeva za te razmere.




saraja -> RE: nissan micra ali Renault Modus (27.10.2009 8:54:52)

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: saraja

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: NevenkaP

Meni tu ni dileme. Modus.

Pod tole se tudi jaz podpišem, moj trenutni in verjetno tudi naslednji avto.[sm=bravo.gif]


Se tudi jaz podpišem! Jaz samo čakam, da dobim službo, pa si ga grem takoj kupit!

Lp


Jaz bi se tudi raje za modusa odločila

A ste na lotu zadeli[sm=smiley36.gif]


Jaz si bom itak rabljenega kupla, če pa bi zadela na lotu, bi si pa večjo ''mrcino'' kupila!
Lp




TomTaylor -> RE: nissan micra ali Renault Modus (27.10.2009 20:07:00)

evo, se že dilam za zlatega modusa. [sm=smiley4.gif]Hvala punce!




TomTaylor -> RE: nissan micra ali Renault Modus (6.11.2009 9:30:59)

No, zdaj ga pa res imam. Hvala za vaša mnenja, res mi ni žal, kljub temu, da sem ugotovila, da voziček+košara nikakor ne gresta v prtljažnik. (še dobro, da košara ne bo dolgo aktualna)[sm=smiley36.gif]




Anonimen -> RE: nissan micra ali Renault Modus (6.11.2009 20:19:12)

Super.
Bon voyage :).




TomTaylor -> RE: nissan micra ali Renault Modus (6.11.2009 20:28:09)


IZVIRNO SPOROČILO: Mič II


Bon voyage :).


merci [sm=smiley1.gif]




Anonimen -> RE: nissan micra ali Renault Modus (6.11.2009 20:30:18)

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor


IZVIRNO SPOROČILO: Mič II


Bon voyage :).


merci [sm=smiley1.gif]



žvuzonpri :).




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>