mleko v prahu (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


špelica -> mleko v prahu (13.6.2005 21:45:14)

Ali je že katera poskusila svojemu devetmesečniku dat navadno mleko v prahu od Pomurkskih mlekarn?

A mu ga sploh lahko dam?Namesto Aptamila 3, recimo. Sem ugotovila, da Aptamil tudi mojega fantica zapira!

Če ima katera izkušnje z mlekom v prahu, bom hvaležna za nasvet.

Lep pozdrav!:rozica:




malecka -> mleko v prahu (13.6.2005 21:55:25)

ja jaz sem glih danes porabila zadnjo žličko aptamila in bom :kuza:jutri kupila navadno mleko v prahu.Moj sonček pa je star 5 mesecev.Tudi pri prvem otroku sem tako naredila in ni bilo nobenega tabuja ;)še sama zdravnica mi je povedala, da ni neke razlike.Obadva otroka pa sta zdrava kot dren.:bravo::bravo:
čao:muca:




Gina -> mleko v prahu (13.6.2005 22:31:38)

Špelica, jaz mislim, da lahko. Razen če imate v družini alergije na mleko.




špelica -> mleko v prahu (13.6.2005 22:34:32)

Nimamo nobenih alergij, samo ne vem ali je to mleko v prahu za po enem letu(kot kravje mleko), ali lahko tudi prej?!Vidim, da eni dajo tudi prej...




BARBARA R. -> mleko v prahu (13.6.2005 22:36:29)

Če se ti zdi navadno kravje mleko primerno, ni s tem nič drugače. Saj mu je le voda oduzeta.
No, moje stališče je sigurno že vsem znano, jaz nebi in nisem nikoli postregla z navadnim mlekom v prahu.

:muca:




Gina -> mleko v prahu (13.6.2005 22:41:21)

To mleko je navadno kravje mleko, le da je bolj pregledano, neoporečno. Ne more pa ti preprečit alergij, če je k temu nagnjen. Adaptirano mleko je za samostojni obrok bolj primerno, ker vsebuje železo in vitamine, če pa vmešaš npr. čokolino v mleko, pa lahko daš po moje tudi kravje - alpsko ali pomurka... (spet, če niste alergiki)




špelica -> mleko v prahu (14.6.2005 8:56:14)

Hvala za informacije, bom verjetno še malo počakala!Ciao vsem!




tia&silvija -> mleko v prahu (14.6.2005 10:00:46)

Mi smo stari 7 in pol mesecev in smo začeli uporabljati mleko v prahu od pomurskih mlekarin nekje pri 5 mesecih lahko sem začela Tii dajati kosmiče, ki se delajo z mlekom (frutolino, keksolino, medolino).
Ker mi pa sedaj noče jesti več adaptiranega mleka (milumil), ji samo zjutraj naredim kakao z mlekom v prahu (1dcl).Tudi pediatrinja se strinja.

lp, s&t




Stran: [1]