Alergolog-na napotnico ali privat? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Mici7 -> Alergolog-na napotnico ali privat? (23.10.2009 12:24:08)

Živjo!

Pri našem 7 mesečniku imamo sum na alergijo na KM. Dobila sva napotnico, klicala na Pediatrično kliniko, čakalna doba 2-3 mesece. Dolga doba. Se mi zdi, da je to kar predolgo, da bi toliko časa čakali ali lahko je mleko in mlečne izdelke in seveda tudi ostalo.

Zdaj bi pa rabila kakšen nasvet za privat alergologa, da bi mogoče bili prej na vrsti (na napotnico).

Kakšne so pa kaj cene, če bi šli samoplačniško? Pregled, testiranje (kožno in na krvi)?




Katy78 -> RE: Alergolog-na napotnico ali privat? (23.10.2009 13:02:27)

Tudi meni so bile čakalne dobe na PEK predolge, zato sva bila aprila pri Voduškovi v Dravljah. Na napotnico je bila takrat čakalna doba 1 mesec, za samoplačniško se pa ne spomnim koliko je bilo. Mi je bilo pa fino, da sva bila na vrsti res ob uri, ko so naju naročili - čakala sva samo kakšnih 5 minut.




Mici7 -> RE: Alergolog-na napotnico ali privat? (23.10.2009 19:25:03)

Ste delali samo kožne ali tudi krvne preiskave?
Cena je pa menda za pregled in kožne preiskave 100€, za krvne teste pa je potem potrebno doplačati, vendar ne vem koliko.




Katy78 -> RE: Alergolog-na napotnico ali privat? (24.10.2009 17:46:59)

Mi smo naredili kožne in krvne teste.




tinaaja -> RE: Alergolog-na napotnico ali privat? (24.10.2009 18:12:48)

Kaksna je cena za samoplacniski test (kri in kozni) pri voduskovi?




Katy78 -> RE: Alergolog-na napotnico ali privat? (24.10.2009 18:30:39)

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Kaksna je cena za samoplacniski test (kri in kozni) pri voduskovi?


Jaz sem žal že pozabila, ni pa tako malo. Najbolje da pokličeš.




Mici7 -> RE: Alergolog-na napotnico ali privat? (24.10.2009 22:39:54)

Jaz sem vprašala, pregled + kožni test je 100€, za krvne teste pa je rekla, da je čisto odvisno, kaj se odločijo, da bi bilo dobro narediti.
Če bo kakšna drugažna informacija, bi je bila tudi jaz vesela.

Smo pa v dilemi. Najraje bi šla pa pediatrično, po drugi strani pa bi rada čimprej izvedela kaj je na stvari, da potem vemo ravnati naprej. Najbrž bomo šli kar k Voduškovi samoplačniško, potem pa še na PK. Bomo videli, nekam bo skratka treba, in to čimprej.




Stran: [1]