ali katera??? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Primoza -> ali katera??? (14.6.2005 11:24:43)

No, super, pa se je premaknila zastopanost žensk, ki si znajo zorganizirati s partnerjem preživljanje prostega časa na fifty/fifty:bravo:.





viv_ -> ali katera??? (14.6.2005 11:29:03)

Pa sploh ne vem v čem je problem če sta ob otroku oba starša. V tem primeru je samo hočeš/nočeš - če hočeš ti rata, če nočeš pa ne. Samo odločit se je treba. Nekaj pove že terminologija "... ko grem jaz ven pa ati pazi otroka..." Ja halo no - svojega otroka pa ja ne paziš, s svojim otrokom SI. Je pa fino ja, jamrat, da nič ne moreš, pa da si utrujen...




Primoza -> ali katera??? (14.6.2005 11:37:44)

Kjer je volja, tam je pot.

Morda obrabljen rek je še kako resničen.




SISI25 -> ali katera??? (14.6.2005 21:26:59)

MEni pri mojih dveh nikakor ne rata. Smo si pa sami krivi, ker bi se ves čas samo okoli nosila. Eden pa obeh nikaor ne more nosit. PA ko sta zaspana nikaor skupaj ne zaspita, morata biti vsak v svoji sobi, je že čudež če skupaj zaspita.....
Ampak je vsak dan bolje, tako da še vedno upam na tiste moje kafetke in podobno.




Pika10 -> ali katera??? (15.6.2005 1:56:15)

Jaz sem sama z malim, ea babica je na drugem koncu Slovenije, druga je pa blizu, a si ga ne upam pustit. Je pa res da nisva z malim nič doma, skoz se sprehajava, če ne drugega pa po trgovinah in kofetkih.
Želela pa bi si da bi imela vsaj kako uro na teden prosto da bi dokončala diplomo, pa je žal nimam.




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]