[Brisano sporočilo] (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (22.10.2009 10:47:51)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




ellie -> RE: KJE JE NAJCENEJE,... (22.10.2009 10:50:55)

Jaz sem nekaj časa shranjevala račune in sem potem primerjala. To so pač stvari, ki jih midva redno kupujeva...in naju pride nakup najceneje v sparu. Leclerc je najdražji. Po določene izdelke pa redno hodiva v lidl, hofer in müller.




talika81 -> RE: KJE JE NAJCENEJE,... (22.10.2009 11:01:59)

največ v lidlu (obvezno sir, jogurte, zmrzjeno zelenjavo, kake klobase itd.) in tušu ... lidl zato, ker je poceni in ima dokaj kvalitetne stvari, tuš pa zato, ker imam razne ugodnosti, ker imam njihovo kartico ... v spar grem redko, mogoče takrat, ko majo kako akcijo izdelka, ki ga rabim ... v mercator ne hodim kupovat, razen kaj malega za malco ... leclerc se tud men zdi malo drag ...
v hofer tud zaidem poredko, ker ma men lidl večjo izbiro ...




ALWAYS LARA -> RE: KJE JE NAJCENEJE,... (22.10.2009 11:02:35)

kupujem po navdihu..lidel, hofer, sem pa ke pa špar in mercator če se spomnim da mi kej v nedeljo fali :)




Urko15 -> RE: KJE JE NAJCENEJE,... (22.10.2009 11:06:27)

V Mercator ne hodim več, odkar so imeli v petek solato po 1.5 EUR/kg, v nedeljo, ko pa so vse konkurenčne trgovine v kraju zaprte, pa so imeli isto solato po 3.8 EUR/kg. Hvala za konkurenco.




mala maja -> RE: KJE JE NAJCENEJE,... (22.10.2009 11:33:48)

največ Spar iz navade, pa tud najcenejši se mi zdi. Tudi ta njihova blagovna znamka S-buget je fajn. Se tušev Olimp ne more niti za polovico primerjat. Za sproti kupijem v Tuš-u ker ga imam pred nosom, občlasno pa Lidl in Leclerc. V Hofer in Mercator pa ne hodim. Sploh mercatorja se izogibam, ker je res vse drago pri njih.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (22.10.2009 11:39:51)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]