|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   varovalo-ograja za posteljico
15.10.2009 14:15:25   
NANA123
Zanima me kakšne izkušnje imate glede ograje varovala za posteljico.Ne vem kaj naj naredim imam sina starega 3 leta  Pričakujemo dojenčka pa ne vem ali naj otroku kupim še eno posteljico-zibko ali naj sina privajam na veliko posteljo z ograjo-varovalom, vendar se ponoči ful premetava in se bojim da bo padel dol.KAJ menite.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: varovalo-ograja za posteljico
15.10.2009 14:18:46   
Urko15
Jaz imam za tri leta staro hčerko ograjico iz IKEA, ki stane 8 EUR in ni panike. Evo link http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/30099293




_____________________________

Naj živi...

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: varovalo-ograja za posteljico
15.10.2009 14:25:21   
NANA123
KJE JE IKEA ALI JE SPLOH V LJUBLJANI.  SE DA KUPITI IMAMO PA KAVČ KI SE ODPIRA VENDAR SE NE POTEGNE VEN  ALI SE DA PRITRDITI ZRAVEN

(odgovor članu Urko15)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: varovalo-ograja za posteljico
15.10.2009 14:31:02   
Netta
NANA - moja je stara 14 mesecev in tudi že spi na navadni postelji z ograjico (podobna tej iz IKEE)...se ful premetava...v dveh mesecih še nikoli padla dol...imava pa preventivno okrog postelje peno...na kateri se potem čez dan igra...tudi mi v kratkem pričakujemo še enega in se mi ni zdelo smiselno kupovat še ene posteljice...sva jo hotla pa prej navadit na novo, da nebi bilo potem kao češ "dojenček me je izrinil iz moje posteljice"user posted image

le pogumno...user posted image

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: varovalo-ograja za posteljico
16.10.2009 6:42:16   
Urko15
Ma sploh ni panike, da bi tri lea star otrok padel dol. Ko se premetava in pride do ograjice se pač obrne in se premetava dalje. Starejša hči je bila v IKEA raztegljivi postelji od 1.5 pa do 6 leta, sedaj pa je mlajša v njej prav tako od 1 leta. Več ima prostora lažje in mirneje spi. Edinokrat ko je katera padla dol je bilo, ko je spala pri meni v spalnici in je sredi noči padla dol, zjutraj pa se tako in tako ni ničesar spomnila.

_____________________________

Naj živi...

(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: varovalo-ograja za posteljico
16.10.2009 10:43:13   
endrina
Moj prvi otrok je zdaj že star preko 4 let, pa je že 2 leti v svoji veliki postelji 120*200. Zaščitno varovalo sem kupla kar v BC in se zelo dobro obnese. Niti enkrat v tem času ni padel iz postelje.
Men osebno se zdi brezveze še eno otroško posteljico kupovati, v to ki jo imaš daj dojenčka, tvojega 3 letnika pa komot v svojo veliko posteljo.
Naš se je bil prav ponosen, da je začel spati v veliki postelji. Smo mu najprej kupili jogi, pa je hoto na njem spat kar prvi dan, ko smo ga dobili dostavljenega domov, pa še niti ogrodja postejice nismo imeli. Čez teden je dobil še ogrodje. NIti enkrat ni hotel iti nazaj v kinderpet, ki sva ga za vsak slučaj pustila še tečas sestavljenega v najini spalnici.

(odgovor članu Urko15)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: varovalo-ograja za posteljico
18.10.2009 8:06:19   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: NANA123

KJE JE IKEA ALI JE SPLOH V LJUBLJANI.  SE DA KUPITI IMAMO PA KAVČ KI SE ODPIRA VENDAR SE NE POTEGNE VEN  ALI SE DA PRITRDITI ZRAVEN


ikee ni v LJ.

Če imaš kavč, ki se odpira navzgor, ti pride verjetno bolj v poštev varianta z mrežo, ki se zatakne pod jogi oz. v tvojem primeru pod oblazinjen del kavča.

To pa dobiš pri nas v otroških trgovinah, različne dolžine.

Mi smo vzeli dolžino 150 cm (takrat je bil star manj kot 2 leti), tako da mu ostane samo 50 cm luknja pri nogah, da lahko zleze dol. V dveh letih ni še nikoli padel dol user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: varovalo-ograja za posteljico
19.10.2009 12:49:24   
NANA123
Ali imaš kakšno sliko kakšnega to misliš z mrežo

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: varovalo-ograja za posteljico
19.10.2009 12:53:00   
ledenaa
http://b2c.baby-center.si/search.asp?srchString=ograja&submit1=Najdi

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?