|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pelerina za 18 m otroka
10.10.2009 21:00:18   
memole80
Pozdravljene!

Zanima me če se da dobiti pelerino za 18 m otroke? Sama sem gledala v Baby Centru ter v Italiji, ampak tako majhnih nisem dobila.

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pelerina za 18 m otroka
10.10.2009 21:08:52   
Pepita
Ne vem, če iščeš to - v Hoferju bodo prihodnji teden imeli v akciji dežni plašč+hlače za otroke od št. 86 dalje. Mislim, da v četrtek 15. 10. Je pa to dežni plašček podložen s flisom in hlače prav tako.

LP


_____________________________



(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pelerina za 18 m otroka
10.10.2009 21:10:35   
kajajaka
v Leclercu sem jih danes videla. So pa čisto klasičen pelerine, brez kake podloge ali kaj takega...

(odgovor članu Pepita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pelerina za 18 m otroka
10.10.2009 21:21:12   
memole80
Ja, v Hoferju sem videla, ampak ni to kar iščemo....user posted image

(odgovor članu Pepita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pelerina za 18 m otroka
10.10.2009 21:39:43   
tasa.m
V T.A.O. sem jih vidla, še link, če iščeš kaj podobnega: 

http://www.t-a-o.com/mode-bebe-fille/blouson-veste/le-cire-ghandi-12,43,11920.html

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pelerina za 18 m otroka
10.10.2009 21:43:02   
thaiss
memole jaz sem jo lani kupla v Trstu v Chiccotu, velikost 1-2leti

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pelerina za 18 m otroka
10.10.2009 21:44:04   
tasa.m
Aja pa v Iani imajo tudi nekaj palerin, samo ne vem od katerega leta dalje.

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pelerina za 18 m otroka
10.10.2009 21:59:52   
bina30
Mi smo dežni plašček kupili v Cicibanu (številka 1-2 leti). Ni nič podložen, ima kapuco in je fino dolg. Tudi rokavi so ful dolgi, tako da mu bo še dolgo prav.

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pelerina za 18 m otroka
11.10.2009 16:10:00   
Najaa
Lani sem za 1,5 leta staro hčerko kupila palerino v leclercu v Lj. Sem jih pa pred kratkim vidla tud v BC in to ful veliko izbiro.

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pelerina za 18 m otroka
11.10.2009 16:25:56   
mateyka
meni se zdijo plaščki veliko bolj praktični od pelerin. če počepne v luži s pelerino je cela štala, pelerina se povsod namoči in potem se namoči še tisto kar ima spodaj. je pa verjetno razlika ali pustiš otroka, da se igra v dežju ali pa ga samo pelješ nekam. mi se igramo v lužah in čofotamo, torej rabi plašček in hlače z gumijastimi škornji, da je fino zaščitena pred močo user posted image
pelerine za eno leto sem videla v baby centru za cca 13-14 evrov. fensi plašček, ki ima tudi zaščito proti vetru pa imajo v lumy-ju za 16 evrov npr.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pelerina za 18 m otroka
11.10.2009 16:29:37   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Pepita

Ne vem, če iščeš to - v Hoferju bodo prihodnji teden imeli v akciji dežni plašč+hlače za otroke od št. 86 dalje. Mislim, da v četrtek 15. 10. Je pa to dežni plašček podložen s flisom in hlače prav tako.

LP



hvala za informacijo user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Pepita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pelerina za 18 m otroka
11.10.2009 16:41:41   
mateyka
jaz sem ravnokar kupila v kiku samo hlače. majo pa komplete jakna in hlače (za fantke in punčke) tudi od št. 80-86 dalje.

aja, pa ni s flisom podloženo. meni je kar ok tako, ker v flisu ful švica.


< Sporočilo je popravil mateyka -- 11.10.2009 16:42:47 >

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pelerina za 18 m otroka
11.10.2009 23:26:24   
Najaa
Mi se tudi igramo in skačemo po lužah. Itak ima obute škornje, hlače noter zataknjene in tud če se zmoči, ni hudega. Je pa dolga palerina tak da skoraj ni mokra pod njo.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pelerina za 18 m otroka
12.10.2009 21:25:32   
memole80
Wow, vsem naaaajlepša hvala.

user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?