Kako dajete Nelit? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


malika -> Kako dajete Nelit? (11.6.2005 11:18:37)

Ja, kako, glede na to, da je slan in neokusen?

Fasali smo malo driskice, borovnice se že namakajo, glukoza tudi čaka,zdaj pa ne vem kako naj mu stiščim ta Nelit?

Lp:nosecka::duda:




mehurčica -> Kako dajete Nelit? (11.6.2005 11:37:36)

Ojooj:zmeden:! Jaz sem mogla pit Nelit, ko sem bila stara ene 6,7 let, ker sem imela salmonelo in nisem hotela ostat v bolnici na infuziji. Dostikrat sem zlila stran, če ni bilo nobenga zraven.:ups:Če pa je bilo tako grozno nagravžno. Še zdaj se spomnim okusa!!!:(:grrr:

Malika, nimam pojma, kako mu ga boš dala.:zmeden::(Misliš, da bi mu lahko zmešala s tisto vodo od borovničk?:zmeden2:

Bogi malček.:( Upam, da se bo čimprej porihtalo in ga ne bo rabil pit. Drugače pa je David nekaj časa nazaj dobil adaptirano mleko od Humane, ki je prav za takšno dieto namenjeno. Lahko se naredi tudi kot mlečna kašica. Davidu je takoj pomagalo.

Lp:angel:




piščanc -> Kako dajete Nelit? (11.6.2005 12:32:56)

hipp ima tud korenčkov sok z riževim sluzem v steklenički, ravno za drisko




Sibil_ -> Kako dajete Nelit? (11.6.2005 17:11:35)

Za drisko je baje zelo učinkovita banana.Moraš jo pa kuhati 20 minut z ovitkom vred, otrok pa mora pojesti notranji del banane.Baje zelo hitro učinkuje, meni so Nelit v lekarni odsvetovali za tako majhne otroke.;)
LP,
Sibil




Seven* -> Kako dajete Nelit? (11.6.2005 23:16:56)

Ce ima malo driske, mu jaz nebi tiscala Nelit. Razen ce je kriza. Zadeva je namrec strasansko ogabnaaa.. Bljaaaak... Naj raje borovnicke pije. Saj pomojem ne bo izgubil toliko elektrolitov, da bi bila panika.. Je pa odvisno od tega kaksno drisko ima..




Stran: [1]