Na katero revijo naj se naročim? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Pika10 -> Na katero revijo naj se naročim? (10.6.2005 23:38:17)

Rada bi se naročila na eno revijo kot je Moj malček..., pa jih je toliko da sploh ne vem kje naj začnem. Katera se vam zdi najboljšA za naše majhne črve?




andrejaz -> Na katero revijo naj se naročim? (10.6.2005 23:42:19)

revija Mama




Tinna -> Na katero revijo naj se naročim? (10.6.2005 23:45:02)

Jaz sicer nisem na nobeno revijo naročena (razen ko sem za rojstni dan od prijateljic dobila naročnino na revijo Lepa in Zdrava, ki je res super revija, kjer se vedno najde kakšna tema tudi od vzgoje otrok in o nosečnosti). Drgač pa mi je od teh revij najboljša Mami. Ponavadi največ nasvetov dobim ravno tam. Se mi zdi, da se pa vsi članki po teh revijah malček ponavljajo.

Lp:sloncek::sloncek:




Tinna -> Na katero revijo naj se naročim? (10.6.2005 23:45:47)

Oprosti tud jaz sem mislila revijo Mama.:ups:




Bib -> Na katero revijo naj se naročim? (10.6.2005 23:52:00)

Tudi jaz sem naročena na Mamo, včasih pa še Malčka kupim.;)




Anonimen -> Na katero revijo naj se naročim? (11.6.2005 0:13:12)

Jaz pa na Mojega malčka, Mama je bolj za nosečnice. Sem jo imela prej, zdaj pa je Moj malček čisto ta prava.;)





bivka -> Na katero revijo naj se naročim? (11.6.2005 0:29:19)

Isto kot Blacky!




Lunca1 -> Na katero revijo naj se naročim? (11.6.2005 5:58:31)

Meni sta všeč Mama in Moj malček.




BUČKO -> Na katero revijo naj se naročim? (11.6.2005 9:07:33)

Za rojstni dan sem dobila naročnino za revijo Moj malček in sem zelo zadovolna.:sloncek:




rainbow -> Na katero revijo naj se naročim? (11.6.2005 10:03:59)

Absolutno Moja malček ali Mama; se mi zdi, da ima Moja malček včasih še boljše teme; obe sta zelo v redu




Wahoo RR -> Na katero revijo naj se naročim? (11.6.2005 10:08:52)

Jest sem pa kr na obe...revija Moj malček in Mama




leah -> Na katero revijo naj se naročim? (11.6.2005 10:37:15)

če imaš možnost(če imaš kreditno),sem enkrat že napisala,na revijo Parents Magazine...Vsebuje 222 strani in notri so taki nasveti,da dol padeš...od-do.
Mislim meni ni žal,pa še letna naročnina stane 2000 sit-10 USD...ne vem pa če pošiljajo v Slovenijo,ker jaz imam naslov na Floridi in potem od tam prepošljem v SLO.

Jaz sem kupovala v začetku Mama in Moj malček,in ko sedaj primerjam te revije z P.Magazine...mislim,res...sploh ne vem...tam je tako podrobno vse napisano...v naših jaz dejansko nisem našla nič zase,pa še taki članki so v slo.revijah,da te na rit vrže.

Pa ne me zdej spet čist sku...:)-,ker nočem nič slabega.

Ti pa tolo prporočam(če znaš angleško,seveda),da raje kot,da plačaš ogromno denarja za naročnine(Mama....)posrfaj na Parents.com in boš tam našla več nasvetov,kot v vseh 12.številkah revij Mama...ipd.;);)




urši* -> Na katero revijo naj se naročim? (11.6.2005 11:02:25)

js sem na Mamo in na Mojega malčka, obe sta vredu!!




Martina27 -> Na katero revijo naj se naročim? (11.6.2005 13:55:27)

OJLA,

jaz sem naročena na mojga malčka in sem daleč zadovoljna z to revijo.Občasno pa tud kupim revijo MAMA,ki pa mi ni nevem kaj.

No to je moje osebno mnenje,kako pa kaj pa se boš ti odločila.


LEP DAN



MARTINA




Mateja17 -> Na katero revijo naj se naročim? (11.6.2005 14:53:26)

Sem bila naročena na Moj malček in Mama, pa sem obdržala samo Moj malček, ker se mi zdi ful boljša. Naročena sem tudi na Otrok in družina, ki pa tudi ni ne vem kaj.... Moj malček mi je pa ful všeč.

lp,
Mateja:sloncek:




tania -> Na katero revijo naj se naročim? (11.6.2005 15:37:01)

Jaz nisem naročena na nobeno revijo, kupujem pa vsak mesec revijo Mama, včasih tudi Moj malček, ampak se mi zdi Mama boljša.
Včasih ko zaidem v sosednjo Italijo pa si še tam kupim kakšno italijansko revijo.
Pozdravček:sloncek:




sergeja26 -> Na katero revijo naj se naročim? (11.6.2005 15:37:21)

Naročena sem na revijo Mama, si pa skoraj vsak mesec kupim tudi Moj malček;

lp, Sergeja:rozica:




Stran: [1]