|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mullerjeve plenice
9.10.2009 13:53:42   
frutolina

IZVIRNO SPOROČILO: naia

punce, ne boste verjele, ampak so hoferjeve plenice fenomenalne, tanke kot pamperske, cena kot milerjeve, nikoli nam ni šlo nič čez, zdržijo celo noč (beri 12ur)...v glavnem ful zadovoljna user posted image


jaz tudi! user posted image

(odgovor članu naia)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: mullerjeve plenice
9.10.2009 13:55:42   
zaspancek1
Tudi Lidlove plenice (toujours) imajo elasticni del, na katerem je trakec za prilepit. So cisto ok in precej podobne Muellerjevim Beauty Baby (debelina), vendar Hoferjeve zmagajo.user posted image  

Pri nas sicer cez dan uporabljamo Muellerjeve Pampers Simply Dry, ker so po velikosti najmanjse (ce primerjamo iste stevilke), za ponoci pa imamo se nekaj Lidlovih in Muellerjevih Beauty Baby (ki smo jih kupili ne vem ze zakaj). Pri manjsih stevilkah so se mi te Beauty Baby zdele prav nemogoce (velike, trde in precej debele), pa se zdrzale niso ne vem kaj. So bile DM Babylove precej boljse (sicer se vedno velike, vendar precej mehkejse). Muellerjeva st. 4 pa je ze kar primerljiva z npr. Hoferjevimi (ne deluje vec tako debelo in trdo). 

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: mullerjeve plenice
12.10.2009 13:16:58   
pajek
Zadnja dva paketa Mullerjevih sta tudi meni strašno smrdela, pa nista bila kupljena istočasno. Dm - ove pa so mi zelo trde, se mi zdi, da včasih niso bile tako. Jaz uporabljam te plenice za čez noč, podnevi imam pa bombažne racmanke.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: mullerjeve plenice
13.10.2009 8:50:26   
koala
IZVIRNO SPOROČILO: Belika

Edine plenice za katere pa nisem do sedaj slišala še niti ene pohvale so Tušove...


Boš jo pa zdaj, jaz in moj otrok sva navdušena nad njimi, tanke, vpojne, brez rdeče rite. Skratka pohvale.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: mullerjeve plenice
13.10.2009 14:25:40   
sanelaa
Mi imamo Mullerjeve in smo zadovoljni..................čujem pa ful pohval za hoferjeve, ampak jih sami še nismo poskusili. 

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: mullerjeve plenice
13.10.2009 14:33:01   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: pajek
Dm - ove pa so mi zelo trde,


A res? Katere pa - Babylove ali Alana? Ker Babylove so po mojih izkušnjah bistveno mehkejše od Müllerjevih - jaz ravno zaradi trdote ne maram teh ta zadnjih.

(odgovor članu pajek)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: mullerjeve plenice
13.10.2009 15:16:45   
Izabela_07
Smo na muellerjevih že od samega začetka in smo full zadovoljni... pamperske pa potem ko so polulale so full smrdele, je pa res  da niso bile kupljene v Muellerju. In sem šla povohat te ki jih imamo doma in nič ne smrdijo, probaj jih vseeno reklamirati!

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: mullerjeve plenice
19.10.2009 16:36:46   
pajek
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: pajek
Dm - ove pa so mi zelo trde,


A res? Katere pa - Babylove ali Alana? Ker Babylove so po mojih izkušnjah bistveno mehkejše od Müllerjevih - jaz ravno zaradi trdote ne maram teh ta zadnjih.


Babylove so mi pretrde, Alana pa so mi super

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




ali se kregate
zband

z partnerjen ali partnerko

dnevno (19%)

2x tedensko (11%)

1x tedensko (16%)

1x mesečno (29%)

1x letno (19%)

nikoli (7%)


Število vseh glasov: 70

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!