BC popusti (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


blak -> BC popusti (5.10.2009 23:40:53)



Saj ne vem, če ravno sem spada, ampak vseeno.

Nisem ravno navdušena Babycentrova nakupovalka, zato njihovega sistema najbolje ne poznam. Sem pa v nekih debatah zasledila, da ima včasih neke akcije, v katerih za vsakih 50€ nakupa, dobiš 10€ popusta. Sem prav razumela? A to res drži? Kupujemo namreč voziček in bi se to kar dobro izkazalo za nas.
In če je to res, a se to kaj prej ve ali le to last minute zadeva?

Hvala za odgovore[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]





NTS -> RE: BC popusti (6.10.2009 6:57:52)

vsako sredo imaš pri nakupu nad 50€ oblačil, 10€ popusta. upam da ti bo lahko bolj pomagala katera ki je tam zaposlena,
lp






lenca1 -> RE: BC popusti (6.10.2009 7:40:17)

Za te akcije ponavadi izveš v zadnjem hipu, in sicer meni za vsako takšno akcijo pošljejo sms na mobitel. Moraš pa biti previdna, ker včasih dajo te bone samo za nakup igrač - tako da če boste kupovali voziček mora ta akcija veljati za nakup otroške opreme. Probaj v BC vprašat kaj moraš narediti, da bi dobivala ta kratka sms obvestila o raznih ugodonostih. Drugače pa imajo take zadeve objavljene tudi na spletni strani - samo moraš res skoraj vsak dan čekirat, ker so te akcija kratke - ponavadi veljajo samo 2 dni (vikend)




kristinaj -> RE: BC popusti (6.10.2009 8:20:06)

ko sem jaz kupovala voziček, bo že tri leta nazaj, so bili, isti modeli, v italiji 150 eur cenejši kot v baby centru.....tako, da če si kje blizu zahodne meje se ti splača čez pogledat...




endrina -> RE: BC popusti (6.10.2009 20:38:47)

Ja na zadnje je bila takšna akcija okrog 22. avgusta letos.
Nanašala se je na otroško opremo - to pomeni da si lahko tudi voziček kupil ceneje oz. si za vsakih 50€ nakupa dobil darilni bon v vrednosti 10€.
Če boš zdaj šla vprašat v BC kdaj planirajo naslednjo takšno akcijo, ti tega nobena prodajalka ne bo znala povedat, ker baje tudi one zvejo zadnji moment (oz. po moje ne smejo prej povedat).
No če boš izvedela za naslednji termin, pol mi to sporoči, ker tudi mi nabavljamo nov voziček, pa bi šla takrat ponj. Se le splača, a ne?




birdy -> RE: BC popusti (9.10.2009 9:38:32)

Običajno dajejo tele bone (na 50eur zapravljenih še 10eur bona) na vse izdelke (se pravi tako igrače, cunje, otroško opremo, skratka komplet vse) kadar je BTC-jada, uradno ime je Festival nakupov in zabave. Seveda to govorim za Ljubljano. In ta festival je zdele, naslednji vikend, pa ne vem a od petka naprej, a od sobote. Sicer za vsak slučaj je treba vprašat, ampak jst sem bla dvakrat (lansko jesen in letos spomlad) in obakrat je blo tko.




lenca1 -> RE: BC popusti (9.10.2009 19:07:35)

Res je, da BC daje te darilne bone ponavadi, ko poteka FNZ (festival nakupov in zabave), ki je organiziran 2x/letno (spomladi in jeseni). Naslenji vikend bo FNZ, in sicer v soboto 17. in nedeljo 18.10. (v času tega festivala, ponuja popust tudi dosti drugih trgovin). Mi smo v času FNZ že kupili marsikaj in tako, dobili za vsakih 50€ nakupa, 10€ v bonih!




endrina -> RE: BC popusti (9.10.2009 23:48:14)

Drage moje... a so pol ti popusti "Festivala nakupov in zabave" tudi v Baby Centrih po celi Sloveniji al sam v tem, ki je na območju BTC-ja????




birdy -> RE: BC popusti (15.10.2009 12:48:16)

IZVIRNO SPOROČILO: endrina

Drage moje... a so pol ti popusti "Festivala nakupov in zabave" tudi v Baby Centrih po celi Sloveniji al sam v tem, ki je na območju BTC-ja????


Na žalost sem skor zihr da samo v btc-ju.




endrina -> RE: BC popusti (15.10.2009 14:06:48)

A je komu znano kolko popusta bo nudil v tem času Baby Center?




Stran: [1]