vsi začetniki z gosto hrano... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


corfu -> vsi začetniki z gosto hrano... (10.6.2005 14:46:47)

Kako kaj napredujete, vsi tisti, ki ste na "poskusnem uvajanju", če se smem tako izrazit. Kaj jeste in kolikokrat na dan?
naš tamal naravnost obožuje hipp-ovo kašico z banano, jabolko in vanilija, pa od alette-mlečni gres. Če ne dobi dvakrat na dan obroka po žlički je kar siten, predvidevam, da lačen...ko se najeva po žlički pa je vse ok! A niso lušni!:)




babylove -> vsi začetniki z gosto hrano... (10.6.2005 14:54:42)

Naš dobi za kosilo 130g porcijo in vse poje. Okusi:
- krompir z bučkami, zeleni fižol, artičoka, korenje
- banana, jabolko, hruška, marelica




corfu -> vsi začetniki z gosto hrano... (10.6.2005 15:57:06)

babylove tvoj prvi meni je kupljen, ali ga sama pripraviš?

naš cukr je star 4 mesece in 23dni





babylove -> vsi začetniki z gosto hrano... (10.6.2005 16:23:19)

Kupim ali doma pripravim. Danes sem mu recimo skuhala krompir in pol bučke ter zmiksala. Za razredčit uporabim mleko.




Lunca1 -> vsi začetniki z gosto hrano... (10.6.2005 18:13:22)

naša je pa danes prvič pomlatila 1/2 kozarčka špinače s krompirjem.:bravo::bravo::bravo: Sem jo kar gledala, glede da gre drugo bolj slabo. Zdaj je pa kar usta odpirala. Izgleda ne bo treba Popaja gledat.:)-:)-:)-

Drugače pa ima rada breskev in banano, cvetača je pa bljak.:zmeden:




Anonimen -> vsi začetniki z gosto hrano... (10.6.2005 18:25:52)

Mi pa smo z današnjim dneh prenehali z gosto hrano, ker smo bili včeraj pri pediatrinji nadrti, da ne smemo tako hitro. :((:((:((In ker ima še probleme s kožo, se sploh ne smemo igrati s tem. Tako da bomo lepo počakali, da bo star 6 mesecev. Sedaj pa je star 4 mesece in pol.




Errai -> vsi začetniki z gosto hrano... (10.6.2005 20:30:55)

Mi uvajamo že kakšen mesec, na začetku (kakšne 2 tedna) je bilo vse bljek in je samo pljuval in se pačil, potem je nekako začel sprejemati, ampak je do par dni nazaj pojedel maksimalno tri žličke česarkoli. Potem pa je nekaj dni nazaj pojedel kakšnih 10 žličk banane, včeraj približno toliko jabolka in pri kosilu še korenček s krompirjem, danes se mu je pa očitno odprlo. Pomalical je skoraj celo jabolko, za kosilo pa je pojedel cel krompir z malo blitve. Kar usta je odpiral in se jezil, če sem bila prepočasna. Upam, da bo tako šlo še naprej.

Probali smo pa že jabolko, banano, korenček, krompir, bučke, paradižnik, blitvo, pa rižev gres od Milupe.




skuštrana -> vsi začetniki z gosto hrano... (10.6.2005 22:31:20)

Ja mi tud počasi uvajamo, papal smo že korenčka (obožujemo);), pa banae, pa kuhan riž z raznim sadjem..Imamo vse radi, jutri bomo pa še malo z zelenjavo začeli bomo videli kako bo tam šlo..Ja pa za večerjo imamo vsak dan riževe kašice..Njami, njami..In se sploh noče več dojit za večerjo..Po kašici kar zaspi. Mama pa v jok...:(:((,ker je mala miška ne rabi več...




Stran: [1]