Nova Pediatrična kl. v LJ (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Janeja -> Nova Pediatrična kl. v LJ (4.10.2009 21:56:44)

V petek grem s tamalo prvič v novo pediatrično v Lj. Po zemljevidu sem ugotovila kje je, zdaj me pa zanima, kje se lahko parkira? A kar v garažni hiši na križišču, ali je kje bližje možno parkirat?




sanja nk. -> RE: Nova Pediatrična kl. v LJ (4.10.2009 22:04:04)

zadnjič sem peljala svojega, ja problem je velik za parkirat, jaz sem avto pustila pri urgentni službi zraven porodnišnice, tam je zastonj pa frej če prideš in imaš srečo, drugače imaš zraven poliklinike garažno skropucalo, ki je pa kr precej zasoljeno, parkiranje pred pediatrično je bolj utopija kot ne , nekaj je frej parkirnih mest..., samo pazi en del ceste pišejo kazni...tako da pred stavbo avta raje ne puščaj...pa še varnostnik se kar naprej šetka ...možnost parkinga je mogoča še zraven urgentne službe pri blokih, vsaj kako mesto za silo, samo verjetno bo vse polno...
lp




špelin@ -> RE: Nova Pediatrična kl. v LJ (4.10.2009 22:08:14)

Ta petek je bilo v ulici malo stran (Prisojna ulica) komot parkirati - je pa treba plačat na parkomatu. Pol ure je 30 centov, za 2 uri smo dali 1,20 EUR.




Ribica ** -> RE: Nova Pediatrična kl. v LJ (4.10.2009 22:22:27)

Tista garazna hisa Sentpeter je ful draga.




Janeja -> RE: Nova Pediatrična kl. v LJ (4.10.2009 22:28:40)

IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

Tista garazna hisa Sentpeter je ful draga.


Ja, saj vem. Smo že parkrat tam parkirali, ko smo šli v KC na obisk.
Za na Pediatrično je pa še razmeroma daleč potem za pešačit, a ne? Bom res kar na Prisojni probala najdit kakšen prostor.





Ribica ** -> RE: Nova Pediatrična kl. v LJ (4.10.2009 22:29:59)

Ne vem, ker ne vem kje tocno je nova PeK. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] Blizu infekcijske, ne? Samo tudi za to ne vem tocno kje je, pa ceprav sem letos ze bila tam [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Janeja -> RE: Nova Pediatrična kl. v LJ (4.10.2009 22:35:20)

Kje je?
Če si prav predstavljam, potem grem po Zaloški do semaforja ob tej tadragi parkirni hiši, zavijem desno, mimo reševalne (al kaj je že tam za en del bolnice[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]) potem pa spet desno.
A ni ta zadnji odcep desno ravno nasproti Prisojne ulice? Ravno za to namreč točno vem kje je, ker je moja sestrična včasih tam stanovala. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




ALWAYS LARA -> RE: Nova Pediatrična kl. v LJ (5.10.2009 7:48:07)

mislm sam to pa je ..nardijo novo bajto in valda je problem parking, a da bi pod bolnco naredl parkirplac za tiste k gredo na pediatrično ne to p ane...adijo pamet!




tinkatonka -> RE: Nova Pediatrična kl. v LJ (5.10.2009 8:34:46)

nasproti pediatricne oziroma ne cisto nasproti ampak  cca 20 m stran na drugi strani ceste, so podrli eno hiso in naredili veliko parkiisce. Koliko je za placat ne vem, je pa še neasfaltirano, pa pomojem ravno za potrebe bolnic (urgence, pediatricne, poliklinike), ki so zraven. Pa vedno ko sem šla mimo, dopoldan al pa popoldan je bilo še vedno dovolj prostora. Parkrina hisa na križišču je predraga, tako da pejte raje na parking.






uwaga -> RE: Nova Pediatrična kl. v LJ (5.10.2009 8:42:55)

Mi smo poleti kar pred staro Ped. parkirali; je bilo veliko prostora;pa se sprehodili do nove bolnice.




tins -> RE: Nova Pediatrična kl. v LJ (5.10.2009 9:29:47)

IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

nasproti pediatricne oziroma ne cisto nasproti ampak  cca 20 m stran na drugi strani ceste, so podrli eno hiso in naredili veliko parkiisce. Koliko je za placat ne vem, je pa še neasfaltirano, pa pomojem ravno za potrebe bolnic (urgence, pediatricne, poliklinike), ki so zraven. Pa vedno ko sem šla mimo, dopoldan al pa popoldan je bilo še vedno dovolj prostora. Parkrina hisa na križišču je predraga, tako da pejte raje na parking.





Točno tako!
Parkirala tam 14 dni nazaj, bilo je pa še ogromno prostora. Je na isti ulici kot Ped.
LP




špelin@ -> RE: Nova Pediatrična kl. v LJ (5.10.2009 10:08:04)

IZVIRNO SPOROČILO: tins

IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

nasproti pediatricne oziroma ne cisto nasproti ampak  cca 20 m stran na drugi strani ceste, so podrli eno hiso in naredili veliko parkiisce. Koliko je za placat ne vem, je pa še neasfaltirano, pa pomojem ravno za potrebe bolnic (urgence, pediatricne, poliklinike), ki so zraven. Pa vedno ko sem šla mimo, dopoldan al pa popoldan je bilo še vedno dovolj prostora. Parkrina hisa na križišču je predraga, tako da pejte raje na parking.





Točno tako!
Parkirala tam 14 dni nazaj, bilo je pa še ogromno prostora. Je na isti ulici kot Ped.
LP


Sem videla ta parking, ja. koliko pa stane parkiranje tam?




Anonimen -> RE: Nova Pediatrična kl. v LJ (5.10.2009 11:12:49)

1 euro smo dal mi, pa smo bli tam slabo uro.




Stran: [1]