kašljanje???? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


tejč -> kašljanje???? (10.6.2005 13:12:51)

NAša je stara dober mesec, pa se mi zdi da kašlja, vglavnem ful čudne zvoke spušča, pa godrnja, pa vse sorte zraven, sploh ko se zbuja. Sploh ne vem, ali je vse uredu z njo. Danes sem bila bolj pozorna in opazila, da danes spušča drugačne zvoke, prej je bolj skozi nos in glasilke godrnjala, danes pa sme opazila, da našobi usteca, kot pri kašljanju, a je možno, da kašlja in kdaj je treba paniko delat? Takrat ko ima vročino, ne?
Če je nima, grem lahko ven z njo, ne, čeprav piha???Pa saj jo primerno oblečem in pokrijem.
Sploh pa ne vem, če res kašlja. Do kdaj spuščajo take glasove?




leah -> kašljanje???? (10.6.2005 14:00:06)

Ni nujno da je to normalno.Včasih je to,da nima vročine slabši znak ker se telo ne brani...pojdi k pediatru!




Mojca P. -> kašljanje???? (10.6.2005 15:02:12)

Bi ti priporocala isto, kot leah. Ceprav se je bojimo je vrocina nekaj dobrega..branjenje pred bacili, virusi, katere na tak nacin unici.

Vsekakor bos bolj mirna (tudi vnaprej), ce ti strokovnjak potrdi, da je vse ok.




SLAMlCA -> kašljanje???? (10.6.2005 18:32:40)

Mi imamo podobne probleme. naš jakec tudi kašlja in tud mene je zagrabla panika, pa sem si včeraj vzela čas pa ga opazovala in se mi zdi, da kašlja, ker se mu zaleti, kakšno urco po dojenju je zakašljal in videla sem, da ima polna usteca mleka.zato smatram, da je to vzrok, sama sem pa tudi neizkušena, tak da ne vem, vsak nasvet je dobrodošel




janja79 -> RE: kašljanje???? (3.12.2007 12:12:46)

Pozdravček!
Sem nova na forumu in vam pišem prvič.
Zanima me kako se spopadate s kašljem. Imam 8 mesecev starega [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image]. Pred 3-mi tedni sva bila pri pediatrinji ker je kašljal,hropi,dobil je antibiotike in inhalator.Na kontroli je rekla ,da je vse O.K.Čež en teden greva zopet na pregled, ker kašlja in je rekla da se odkašljuje.Zdaj to traja že 4 tedne in še vedno kašlja in tudi iz noska mu teče .(uporabljala sva že :prospan,parne inhalacije,kremo od Justa materina dušica ,fiziološko razstopino ,pa še vedno ni boljše .) Kaj naj še naredim??!!




kšpela -> RE: kašljanje???? (3.12.2007 16:12:03)

IZVIRNO SPOROČILO: tejč

NAša je stara dober mesec, pa se mi zdi da kašlja, vglavnem ful čudne zvoke spušča, pa godrnja, pa vse sorte zraven, sploh ko se zbuja. Sploh ne vem, ali je vse uredu z njo. Danes sem bila bolj pozorna in opazila, da danes spušča drugačne zvoke, prej je bolj skozi nos in glasilke godrnjala, danes pa sme opazila, da našobi usteca, kot pri kašljanju, a je možno, da kašlja in kdaj je treba paniko delat? Takrat ko ima vročino, ne?
Če je nima, grem lahko ven z njo, ne, čeprav piha???Pa saj jo primerno oblečem in pokrijem.
Sploh pa ne vem, če res kašlja. Do kdaj spuščajo take glasove?


jaz ti tudi svetujem da pojdi k pediatru.




Stran: [1]