domislija brez meja (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


m jana -> domislija brez meja (10.6.2005 11:56:16)

Pozdravljeni!
Moj sinko je star 3,5 leta in je sedaj v obdobju ko je njegova domisljija brezmejna! Recimo pride iz vrtca in nam bo "napihnil glave, oci...)! Zacudena ga vprasam, kje to pobira, on pa odgovori, da se o tem ves cas pogovarjajo otroci v vrtcu!!! Kako pa naj na to reagiram! Vem da je to za to starost normalno! Se pa vseeno cudno slisi! Ga naj ignoriram!?




Anonimen -> domislija brez meja (10.6.2005 11:58:46)

No, naš je dobre tri leta star, pa ima vse sorte izrazov, domišljija mu dela 300 na uro, tudi vzgojiteljica tako pravi...on se igra viteze pa kraljične, pa kdaj tudi pravi, da bo komu glavo odrezal...Jaz ga lepo vprašam zakaj in kako in kako misli, da bo potem živeli, če mu glavo odreže...v glanem se kr pomeniva o zadevi, kolikor se da. Pa potem počasi pozabi, kaj je mislil :)-




soseda -> domislija brez meja (10.6.2005 12:16:16)

pomoje tut risanke malo dajo domišljiji krila:zmeden2::zmeden2::zmeden2:




tejč -> domislija brez meja (10.6.2005 13:07:57)

predvsem pa ta interakcija v vrtcu naredi svoje, eden prinese eno misel, drugi drugo in mal skup pomešajo, pa se mal frajerje špilajo in govoričijo vse sorte, odrasli se jim pa smejijo, pol pa tudi otročki mislijo, da je smešno in da so frajerji...




Anonimen -> domislija brez meja (10.6.2005 13:28:25)

Jaz mojega smeje vpraša, kdo je pa to rekel v vrtcu? In potem pove ter zadeva je za oba zaključena, ali pa se še malo pohecava na ta račun. Sicer pa nima neke bujne domišljije, je preveč dela s tem, kako bo mene okoli obračal.




Stran: [1]