|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ginekolog v novem mestu
1.10.2009 11:18:06   
Anonimen
trenutno sem v 6 mesecu nosečnosti in čez kakšen mesec se selim v novo mesto in bom rabila res dobrega ginekologa. pred leti sem imela v novem mestu dr. bučar, pa z njo nisem bila ravno najbolj zadovoljna, tako, da k njej ne bi šla.

imam kar komplicirano nosečnost, tako, da res rabim nekoga dobrega.

veliko sem slišala o dr. gradetski (ne vem če se tako napiše). ima kakšna izkušnje z njo?

prosim, rabim vaše predloge
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ginekolog v novem mestu
1.10.2009 12:09:50   
Anonimen
Dr.Klarič Kamin vZD,ali dr.Koželj v bolnišnici bi se jaz odločila,če bi sedaj zbirala.Dr.Gradecka pa dvomim,da sploh še jemlje paciente.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ginekolog v novem mestu
1.10.2009 12:29:00   
*dotika*
Dr. Koželjeva. Sem njena pacientka in super zadovoljna. In sigurno sprejema nove, dr. Gradecki pa verjetno res ne.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ginekolog v novem mestu
1.10.2009 17:39:29   
somic
kaj je ta gradetcki res tako dobra kot govorijo????

ima katera kakšne izkušnje?

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu *dotika*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ginekolog v novem mestu
1.10.2009 17:46:45   
picola1
Jaz imam Kostanjškovo in sem tut kar zadovoljna, ZELO ZELO pa pohvalijo dr. Klaričevo, tako da jst bi šla k njej, če bi se zdaj na novo odločala.

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ginekolog v novem mestu
1.10.2009 18:05:44   
Anonimen
Jaz imam dr. Mijajloviča, pa ga ne bi menjala nikoli. Sem zelo zadovoljna z odnosom, nič ne okoliši, pove naravnost in to je to.

(odgovor članu picola1)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ginekolog v novem mestu
1.10.2009 18:45:20   
Anonimen
Odsvetujem klaričevo
je res,da je prijazna itd,a na žalost pogori na črti kar se tiče prakse
V P imajo največ ravno njene pacientke ,ker jih pošilja,ker sama ne ve -kao za vsak slučaj

priporočam G z več izkušenj oz. z daljšim staležem

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ginekolog v novem mestu
1.10.2009 18:52:21   
Mateja4
Klaričevauser posted image user posted image user posted image Jaz je nebi nikoli  menjalauser posted image user posted image user posted image Mene ni v celi nosečnosti nobenkat v P poslala.. mi je vedno ona pomagala... Tako da iz moje strani same pohvaleuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ginekolog v novem mestu
1.10.2009 18:57:01   
somic
ja, ponavadi najraje in najpogosteje pogorijo takrat, ko gre kaj narobe. dokler nosečnost (npr) poteka BP so vsi ok, ko je pa kaj narobe, pa ne znajo svetovat...

jaz imam že takšnega, ki ga vsi hvalijo, samo jaz imam z njim težave in me pošilja od enega do drugega user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Mateja4)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ginekolog v novem mestu
1.10.2009 19:33:43   
lucky girl
Pozdravljene...

Veste kaj, dejte nehat s takšnimi, da dr. Klaričeva pošilja v P in, da je tam največ njenih pacientk.
Lepo vas prosim!!!

Jaz sem ena izmed njenih pacientak in res me je zdaj poslala na zadnjem pregledu v P. Mi je povedala kaj je narobe z user posted image in da mi svetuje, da me pregledajo še v P. Saj veste kaj pravijo: VEČ GLAV, VEČ VE. Tam  me je pregledala dr. Gradecki (UZ) in me je naročila na kontrolo čez en teden pri njej. Hvala bogu, da se dr. Klaričeva zavzame za pacientko in ima vedno pripravljeno lepo besedo.
Ko si v pričakovanju najlepšega, vsaka nosečnica želi slišati kako se lepo razvija in da je vse uredu z detetom in njo, ampak realnost je pa drugačna!!! Žal nismo vse ženske brez bp.

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ginekolog v novem mestu
1.10.2009 20:03:00   
Anonimen
Jaz cenim dr. Mijajloviča zato, ker mi je leta 2005, ko sem začela na začetku nosečnosti krvavet, realno povedal, da je zelo malo možnosti - da pa če želim, me dajo v bolnico in umetno ustavijo, če bi šlo. Za to se nisem odločila, ker še vedno sem mnenja, da se ss dogajajo zaradi genskih napak. Moram pa povedat, da ko sem prišla v bolnico, ko sem začela krvavet, je on prišel z oddelka, da me je pregledal. In to mi je takrat res veliko pomenilo, ker lahko bi me pregledal kdo drug, pa vem, da se on zavzame za pacientke. V drugo, ko sem zanosila, mi je rekel, naj nič ne skrbim, da je vsaka nosečnost poglavje zase in dokler ni krvavitve, se nimam kej sekirat. In mi je super. Ko sem šla rodit, je bil ravno na koncu šihta, me je pregledal in rekel: Vi boste danes rodilauser posted image . Bo ok?user posted image

(odgovor članu lucky girl)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ginekolog v novem mestu
2.10.2009 8:37:50   
ljupka
Jaz imam dr .Kostanjškovo,ki je zelo dobra in natančna nič ne pusti slučaju ,jaz sem imela rizične nosečnosti,ki so se končale dobro!Sedaj sem v tretje noseča in to z dvojčkih in me je lepo pomirila ,da bo dala vse od sebe da bo vse vredu!Naroča me na tri tedna,in me ima pod kontrolo,moje počutje in moje dve pikice!Jaz je ne zamenjam,za nobeno drugo!Verjamem,da so tudi ostali uredu,za nobenga nisem slišala nič slabega,razen za tistega starega ,sivega marsikatera je splavila zaradi njegove malomarnosti!Zdaj je pa že toliko star,da bi šel lahko v penzijo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ginekolog v novem mestu
2.10.2009 8:56:29   
luan
Dr.Klaričeva.

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ginekolog v novem mestu
2.10.2009 9:09:23   
Mateja4
IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

Jaz imam dr .Kostanjškovo,ki je zelo dobra in natančna nič ne pusti slučaju ,jaz sem imela rizične nosečnosti,ki so se končale dobro!Sedaj sem v tretje noseča in to z dvojčkih in me je lepo pomirila ,da bo dala vse od sebe da bo vse vredu!Naroča me na tri tedna,in me ima pod kontrolo,moje počutje in moje dve pikice!Jaz je ne zamenjam,za nobeno drugo!Verjamem,da so tudi ostali uredu,za nobenga nisem slišala nič slabega,razen za tistega starega ,sivega marsikatera je splavila zaradi njegove malomarnosti!Zdaj je pa že toliko star,da bi šel lahko v penzijo!


dr. Preskar ja.... Ta pa je že za v penzijo... NJEGA PA NE HVALA

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ginekolog v novem mestu
2.10.2009 10:27:52   
*dotika*
Ajoj, Preskar, kako dolgo sem vztrajala pri njemuser posted image .  In to izključno zato, ker ni bilo nikoli nobene gužve, nič za čakat. Ko pa sem dvakrat zanosila in šla dvakrat na čiščenje zaradi prazne GV, in ko se je tretjič tudi videla samo prazna GV, mi je tudi takoj napisal napotnico za abrazijo. Brez kakršnekoli obrazložitve, brez besed, brez kančka obzirnosti... No, na abrazijo nisem šla, sem v 20. tednu in zalo zadovoljna z dr. Koželjevo!

Lp

(odgovor članu Mateja4)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ginekolog v novem mestu
2.10.2009 10:31:22   
ljupka
IZVIRNO SPOROČILO: *dotika*

Ajoj, Preskar, kako dolgo sem vztrajala pri njemuser posted image .  In to izključno zato, ker ni bilo nikoli nobene gužve, nič za čakat. Ko pa sem dvakrat zanosila in šla dvakrat na čiščenje zaradi prazne GV, in ko se je tretjič tudi videla samo prazna GV, mi je tudi takoj napisal napotnico za abrazijo. Brez kakršnekoli obrazložitve, brez besed, brez kančka obzirnosti... No, na abrazijo nisem šla, sem v 20. tednu in zalo zadovoljna z dr. Koželjevo!

Lp




Bravo punca!Čestitam!

(odgovor članu *dotika*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ginekolog v novem mestu
2.10.2009 13:35:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Odsvetujem klaričevo
je res,da je prijazna itd,a na žalost pogori na črti kar se tiče prakse
V P imajo največ ravno njene pacientke ,ker jih pošilja,ker sama ne ve -kao za vsak slučaj
priporočam G z več izkušenj oz. z daljšim staležem


Jaz Klaričevo definitivno priporočam. Mene je res poslala v porodnišnico, ampak zato, da sprožijo porod... No, verjetno pacientk ne pošilja v porodnišnico brez razloga, saj so le tam strokovnjaki porodničarji, ona pa je ginekologinja. Tako da mi tale komentar res ni na mestu... OMG!


Klaričeva je ženska s srcem, ki te obravnava na zelo korekten in strokoven način. 100 pik zanjo!

Pa sporoči o odločitvi ;) in vso srečo do PDP!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ginekolog v novem mestu
2.10.2009 15:34:14   
dolči
Tudi samas em pri dr. Klaričevi. Kar se tiče prijaznosti, ustrežljivosti,če imaš kakršnokoli vprašenje je res ženska na mestu. Kar pa se tiče strokovnosti pa tud jaz iz lastnih izkušenj povem,da ni nabolj podkovana.
Če vse poteka brez posebnosti in če nimaš na splošno nobenih ginekoških težav je moje mnenje,da je izbira Klaričeve na mestu,če pa so težave....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ginekolog v novem mestu
2.10.2009 15:39:13   
Anonimen
Če se ti ne strinjaš z mojimi besedami,pa ne rabiš
Te ne silim
Imam več izkušenj z njo ,imam več stikov z nm porodnišnico in pač tudi vem kako in kaj

Pač če kakšna pacientka hoče podkovanega zdravnika ,ji klaričevo odsvetujem
Res je da je prijazna in vse,a kaj ti to pomeni če ji manjka " znanja" 

Saj klaričevo vsi svetujejo ,ker je prijazna bla bla bla,daje bolniške,daje liste,da ima pacientka rizično nosečnost pa je sploh nima itd....
kaj ti bo to pomaglo ,če nosečnost ne bo potekala kot je treba in lahko to stane tvojega otrokauser posted image

Zaradi mene imajo lahko vsi klaričevo-briga meneuser posted image

(odgovor članu dolči)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ginekolog v novem mestu
2.10.2009 17:19:11   
oton
Klaričeva je moja ginekologinja, mi jo je priporočal dober prijatelj, ki tudi dela v ginekologiji...in moje prvo vprašanje: a ima mogoče premalo izkušenj? (sem njena pacientka od njenega začetka v gin.)  Glih taki kateri niso 100% prepričani naredijo kako preiskavo več...kot pa stari mački, kateri so pojedli pamet celega sveta in prepričani v samo svoje mnenje...
tri nosečnosti za mano, kar problematične, in mi vedno dobro in pravilno svetovala.
sicer je pa to odločitev vsake posameznice in hvala Bogu si smo ljudje različni in različno razmišljamo.
Moje mnenje o Klaričevi: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ginekolog v novem mestu
2.10.2009 17:29:48   
dolči
Anonimen,ne vem če je tvoj zadnj post letel name. No če je,si ga verjetno narobe razumela. Se popolnoma strinjam s tabo glede Klaričeve.
Prijaznost prav nič ne pomeni,če gre potem kaj narobe.
NA PRVEM MESTU JE STROKOVNOST!!!!!
Kot sem že omenila jo jaz pri njej pogrešam.


Pa ravno danes sem hotela k njej,da mi zamenja tabletke in glej ga zlomka,je ni do 9.10.Super!!!!

(odgovor članu oton)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ginekolog v novem mestu
2.10.2009 17:48:25   
lucky girl

Anonimen..potem se pa ne oglašaj in ne bodi nesramen-a!!!

(odgovor članu dolči)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ginekolog v novem mestu
2.10.2009 19:33:23   
Anonimen
Nesramna do koga??
Do tebe?
če tebi pač ne pašejo odg.  in izkušnje potem je pa boljše zate da se ti ne oglašaš na forumih ( da malo ponavljam za tabo)!!!

Ti bo vsekakor boljše

oton jaz sem bila tudi njena pacientka od začetka

dolči nič ni nate letelo ;)

(odgovor članu lucky girl)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ginekolog v novem mestu
2.10.2009 20:18:04   
Anonimen
Jaz sem pri kostanjškovi, je v redu, samo zelo tiha in malo pove. O klaričevi sem pa dosedaj slišale samo pohvale. Edino sesttre mata obe čudne. Gradezkijeva je pa se mi zdi šefica oddelka v P. Samo h Bučarjevi in Preskarju ne it. Bučarjeva je včasih malo čudna, preskar je pa čisto za hajo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ginekolog v novem mestu
2.10.2009 21:20:33   
vaney
Jaz imam Bučarjevo že 9 let in mi je bila vedno ok...samo gužvo ima skoz, pa je treba čakat, drugače se pa lahko vse zmeniš z njo. Ženska na mestu. Pa Klaričeva mi je delala NS in mi je bila tudi super in full full prijazna...

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Punčki bo ime...?
brina_s

Sem (smo) pred rokom in v dvomih,.......

Ula (50%)

Erika (19%)

Elina (31%)


Število vseh glasov: 236

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!