Ikejine kartonske škatle (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Meggi -> Ikejine kartonske škatle (30.9.2009 8:49:26)

 Čaka me sortiranje sezonskih cunj. Žabice, rokavičke, kopalke, kape,.. drobnarija, ki je povsod, ko jo rabiš pa letaš po bajti. Če mojemu rečem, da bi še imela škatle me bo .... A še vedno je premal. Stvari bi rada res ločla in sedaj jih lahko predam v ekstra sobo. Malo me skrbi še zaradi vlage a bliža se kurjenje na centralno, da odnesemu temu.

Sem zadnjič gledala v Merkurju imajo škatle a je samo ena 7€. V Ikeji vem da je po 2 skupaj mnogo ceneje. A gre morda katera v kak šoping še gor? Hvala za pomoč. Občasno vem da so se dobile v kakem Lidlu- a trenutno ne vem kje bi še pogledala.
Hvala za pomoč!




5ra_28 -> RE: Ikejine kartonske škatle (30.9.2009 9:02:34)

jaz sem jih nekje videla, pa ne vem kje. Mogoče Lidl, da jih ima zdaj. Poglej na njihovi spletni strani ali pa pojdi tja gledat. V Ikei pa so po 4 ali 5 eur 2 kom skupaj ja.




Luni -> RE: Ikejine kartonske škatle (30.9.2009 9:08:42)

V Hoferju jih imajo še vedno.....




timoteja -> RE: Ikejine kartonske škatle (30.9.2009 10:23:45)

ja, no povejta ob ene pol dvanajstih, da naročimo




timoteja -> RE: Ikejine kartonske škatle (30.9.2009 10:24:37)

Jaz se poslužujem kar kartonskih škatel iz trgovine, ali pa škatle od DM, če kupiš dva paketa njihovih plenic skupaj, te so super, pa lepo porisane, res fine.




Onasiss -> RE: Ikejine kartonske škatle (30.9.2009 10:49:31)

Jaz imam to pospravljeno kar v plastičnih škatlah, ki jih ima oz jih je imel špar v akciji. So prozorne in se lepo vidi not. Karton mi je pa začel čez čas smrdeti, tako da sem prešla na plastiko.




Stran: [1]