Predbožični Dunaj (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Korina1 -> Predbožični Dunaj (29.9.2009 11:58:02)

Znanka me je prosila naj zanjo malo pobrskam po internetu katere turistične agencije prirejajo izlet na predbožični Dunaj in koliko to stane. Malo sem gledala pa sem bore malo najdla. Ve kdo od vas kaj več? Mogoče tudi kakšna izkušnja, koliko je dobro vzeti s sabo denarja če imaš namen samo kupiti kak spominek in kakšno malenkost? Nasplošno kakšne so cene v tem času na Dunaju.




Nika v službi -> RE: Predbožični Dunaj (29.9.2009 12:03:43)

Adventni čas (to je pred Božičem[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]) na Dunaju je cenovno zahteven za denarnico, je pa to krasen čas za obisk avstrijske prestolnice.

Glede turističnih aranžmajev pa ti ne vem svetovati, saj gremo tja vedno v lastni režiji z avtom. Dunaj je res tako zelo blizu, da se ne splača jemati kakšnega takega aranžmaja in ga krepko preplačati. Če ima možnost iti v lastni režiji, naj gre. Na Dunaju je slovenski dom Korotan, kjer je mogoče prespati po dokaj ugodnih cenah, pa blizu centra je, tako da greš lahko peš.




2.2. -> RE: Predbožični Dunaj (29.9.2009 12:25:53)

zelo lepo za videt, vendar preeeedrago na trgu. že sam čaj je imel pred leti takšno ceno da je kar malo hudo....




HuAnita -> RE: Predbožični Dunaj (29.9.2009 12:43:22)

Napisala pol romana, pa me je vrglo
skratka, mi2 šla s Kompasom pred 6 leti, za 2 dni, ni bilo predrago - glede na to, da sva spala 1x gor + hrana...
Cejejša varianta je z vlakom, mislim, da je direkt iz LJ




maja1488 -> RE: Predbožični Dunaj (29.9.2009 21:23:46)

Mi smo bli tudi v lastni režiji. Cene so kr visoke, ampak od par spominkov ne bo bankrotirala.

Jst sem na netu našla par zanimivih reči, ki sem jih želela videt, potem pa smo vzeli karto mesta in šli sami na oglede.




kaya2007 -> RE: Predbožični Dunaj (29.9.2009 22:21:46)

a korotan še laufa? se ga spomnim še ko sem bila majhna..




Stran: [1]